Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász ráírja a papírra,...

Nőgyógyász ráírja a papírra, hogy nem vagyok már szűz meg stb?

Figyelt kérdés

Megyek nőgyógyászhoz, anya tudja is, de nem jön velem, egyedül is el tudok már menni. Viszont ő azt hiszi, hogy még nem élek nemi életet, és nem is szeretném neki elmondani, mivel elég maradni, és kitudja hogy reagálna rá.. De feltehetőleg rosszul.

A nőgyógyász ráírja a papírra, hogy már nem vagyok szűz, vagy ezzel kapcsolatban valamit? Mivel anya tuti el fogja olvasni, aztán gáz lenne, ha ilyenek lennének rajta.



2020. jan. 8. 19:01
1 2
 11/16 Hófejérce válasza:
Bocsánat, felületesen olvastam. Nem hiszem, hogy ráírna bármi ilyesmit. (A szűz esetében írja rá)
2020. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyugi,semmi ilyesmit nem ír rá a leletre.
2020. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem ír semmi ilyesmit csak hogy kilyen panaszokkal érkeztél milyen vizsgálat volt és mit állapított meg


De am elmúltál 18? (mert másképp veled kell tartania szülőnek, mivel szakorvosi ellátásban részesülsz, igazából alá kell írni egy papirt és ha nem vagy 18 akkor te nem teheted meg)

2020. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, elmúltam 18.
2020. jan. 9. 05:51
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem ír rá ilyesmit. Emlékszem mikor én mentem először nődokihoz, már nem voltam szűz, de nem is akkortájt veszítettem el, hanem jó régen. Cikinek gondoltam hogy csak annyi idő után megyek ( 2 év kb) és féltem hogy le fog tolni vagy valami hogy miért nem mentem már hamarabb meg ilyesmi. Semmi ilyen nem volt, nagyon rendes volt a doki. Fontos a szimpátia, úgyhogy olyat válassz akire ha rákeresel neten, egy szimpi karakter jön le, akkor szerintem nem lesz baj :)
2020. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A közhiedelemmel ellentétben meg sem tudja állapítani, hogy szűz vagy-e (hacsak nem röviddel szeretkezés után mész vagy olyan durván bánnak veled, hogy sérülést okoznak).

Ha elmúltál 18, a szüleidnek semmit nem mondhatnak a beleegyezésed nélkül.


[link] (van magyar felirat)

2020. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!