Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betétet így használjátok ti...

Betétet így használjátok ti is, hogy ne csússzon el?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés előre is bocsi, de normális választ szeretnék.

Egy ideje foglalkoztat,hogy vajon csak nekem kényelmetlenek e én használom így.

Tampont nem bírom és semmi hüvelybe helyezendő dolgot nem akarok használni.

A betéteket én úgy használom hogy a popsinál picit behajtom a popsiba.Nekem enélkül elcsúszik bármilyen is a betét és összekeni a ruhám,ha csak úgy beteszem hátul látszik és mozog is...


Most mosható betéttet is vettem detto csúszkál.


2020. jan. 10. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm így csinálta. Kipróbáltam, mert nekem is néha elcsúszik, de nagyon kényelmetlen volt. De ha neked jó, úgy használod, ahogy kényelmes.
2020. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értelmes szoros bugyi és nem csúszik el!
2020. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szoros bugyi se egészséges és nem igen szeretem ha bevág a gumi.
2020. jan. 10. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a Libresse éjszakaiját használom, az alapból olyen kialakítású, h a hásó részében a nedvszívó réteg a két szélénél található, középen meg sokkal vékonyabb az anyag. Ez pont arra jó, h amikor beleteszem a betétet a bugyiba, és felhúzom a helyére, akkor ez a középső vékonyabb rész belemélyed a popsinak a mélyedésébe, így ami netán hatrafele folyna az nem tud a popónál kifolyni, mert a betétnek az a része, ami a resben van, eltereli a vért valamelyik oldalra a nedvszívó réteghez. Szerintem nagyon ötletes megoldás, és egy picit sem kényelmetlen érzés, h ott van bent a popsi résében. Amúgy nappal is az éjszakait használom, teljesen meg vagyok vele elégedve.


Itt egy kép a csomagról, azon látható, h milyen módon igazodik a betét hátulja, ha a helyére kerül.

[link]

2020. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet :)
2020. febr. 17. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!