Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tiszatasági betét? Melyik a...

Tiszatasági betét? Melyik a legjobb? Ti melyik márkát használjátok?

Figyelt kérdés

Nekem a mindennapi életen része

Kiváncsi lennék melyik a legjobb


2019. febr. 17. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Always, Naturella, nekem ezek váltak be
2019. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Always.
2019. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Carefree Plus Long

Mindennapos használatra veszem.

2019. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már nem használok tisztaságit, de régebben napi szinten használtam, és nekem az Allways vált be legjobban. Egy ideje már eü betétet használok bővebb folyásra is, mert azzal sokkal inkább biztonságba érzem magam, mint tisztaságival. Azzal sokszor volt, h teljesen átáztam, mert elég sok volt a folyásom, és nem bírta a tisztasági. Aztán a bugyi is maszatos lett, így tiszta betétet sem tudtam berakni. Egy idő után meguntam a dolgot, és elkezdtem egészségügyi betétet használni erre is, ugyanis vettem kipróbálásra két új fajta eü betétet, amiről kiderült, h vérzésre nem a legjobb, de mivel kényelmes is volt, meg újdonság, ezért nem dobtam ki, hanem elkezdtem tisztasági helyett használni, és úgy már teljesen rendben volt a dolog. Így azóta is, ha szükséges, inkább ilyet használok, mint tisztaságit, mert nincs vele semmi gondom reggeltől estig, ráadásul olcsóbban is jövök így ki, mint tisztaságival.

Tudom-tudom, sokak szerint egészségtelen, de nekem még semmi bajom nem lett belőle, pedig már több mint egy éve így szoktam.

2019. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!