Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bunkó asszisztens miatt...

Bunkó asszisztens miatt érdemes másik nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés

3 éve járok ehhez az orvoshoz. Magánorvos. Az asszisztenstől kell telefonon időpontot kérni. Eleinte direkt megkérdeztem tőle, hogy kell-e időpont a recept felíráshoz is, nem tudtam hogy megy ez. Azt mondta dehogyis, soron kívül kiadjàk. Nemrég bementem, mondom neki szeretnék gyógyszert feliratni. Erre leszidott a többi beteg előtt, hogy miért nem kértem időpontot telefonon. Úgy szégyelltem magam, mondtam neki, eddig nem kellett.. Vizsgálatok előtt is mindig flegma. Akkor szokott kedvesebb lenni, ha meglátja a kezelőlapomon a születési dátumom. Igaz sajnos jóval fiatalabbnak tűnök a koromnál, de ez nem jogosítja fel arra, hogy bunkó legyen. Ráadásul semmi rossz miatt nem megyek oda. A héten kéne mennem receptért, de mindig kb gyomorgörccsel megyek. Szerintetek érdemes ezért orvost váltani? Igaziból kb lényegtelen kihez járok, mert eddig semmi egészségügyi problémám nem volt (lekopogom!). Évente egyszer járok rákszűrésre, meg 3 havonta receptért.

25N


2020. jan. 12. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha az orvos egyébként jó, meg vagy vele elégedve, akkor az a lényeg. Ha bunkó az asszisztens, egyik füleden be, másikon ki, nem kell felvenni. Viszont bunkó emberek mindenhol vannak, boltban, patikában, hivatalos helyen, oda is el kell menni olykor, mégsem maradsz otthon, csak mert esetleg bunkó az eladó, vagy az ügyintéző.
2020. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Háziorvos is fel tudja írni.
2020. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Én is évekig a háziorvosommal írattam. Rendeszeresen szedett gyógyszert ő is fel tud írni.
2020. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a háziorvos is felírja, de kb nem is ismerem. Sosem vagyok beteg, egyszer voltam nála mikor átiratkoztam a gyerekorvostól évekkel ezelőtt... Azt se tudja ki vagyok. Most àllítsak be, hogy gyógyszer kell? Meg ott gondolom végig kéne ülni a sort is. Nekem meg arra nincs időm meg kedvem munka után egy recept miatt.

Tudom, mindenhol vannak bunkó emberek, de nem kéne így viselkedni,vagy nem tudom mi baja velem ennek a nőnek. Azokkal kedves akik babát várnak azt láttam.

2020. jan. 12. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Attól,hogy nem ismered a háziorvosodat,még bemehetsz. 1 db recept miatt nem kell végigvárni a sort, csak ha kijön az asszisztens,akkor mondod neki,hogy a gyógyszeredért jöttél. Persze kérj a nőgyógyászodtól legközelebb egy papírt, hogy te ezt a gyógyszert szeded az ő javaslatára. Aztán menj be a háziorvoshoz megmutatni a papírt és legközelebb már be sem kell menned, csak kihozza az asszisztens a receptet.

De ha ennyire nem bírod az asszisztenst, akkor akár magánban is írathatsz gyógyszert, az olyan 3 ezer körül van.

2020. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez hol van? Csak nem Bácsalmás? Ott dettó ez megy. Aztán egy idő után kenyérre lehet kenni az aszisztens nőt.
2020. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!