Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lenne érdemes tanulnom...

Mit lenne érdemes tanulnom vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Jó tanuló voltam középsuliban és matek kivételével mindenből ötösre érettségiztem, de nem kiemelkedő százalékokkal.

Jobb ötletem nem volt, ezért jogi asszisztens képzésre jelentkeztem és járok jelenleg is, de mindenhol azt olvasom, hogy ez nem ér semmit. Egész jól megtanultam a gépírást, fejlesztem a nyelvtudásom, de tippem sincs merre tovább, mert egyszerűen egyik szak sem érdekel a felsőoktatásban. Nagyon humán beállítottságú ember vagyok ami nehezíti a dolgot, mert azt látom közgáz és mérnök képzésekkel lehet valamire menni.

Mielőtt bárki azzal jönne jogász sem szeretnék lenni, csupán az adminisztrációs része tetszik.



2019. jún. 5. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is jogi asszisztenst végeztem és most igazságügyi igazgatásira járok. Lehet jól keresni ezzel is csak el kell tudni helyezkedni. Szerintem ilyen mindenhol olvasott dolgokat ne vegyél fel.
2019. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!