Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mitől fáj a hasam?

Hétvégén pettingeltünk a barátommal. Miután elment, véletlenül a puncimhoz értem azzal a kezemmel, de a kezemet száraznak éreztem és nem nyúltam bele, csak kívülről. Ki szokta venni a kezemből a szerszámot, mielőtt elélvez. Akkor 10 nap volt még a tervezett következő vérzésemig. Azóta fáj a hasam.

A beágyazódásról azt olvastam, hogy az kb. 7 nap után kezdődik. De nekem rögtön elkezdett fájni a hasam. Ez csak attól van, hogy görcsölök rajta? Egyszer esemény utáni tabletta után is ilyen volt és 3 hónapig fájt a hasam. Akkor múlt el, amikor a nőgyógyász is megmondta, hogy nem vagyok terhes.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hasfájás, beàgyazódàs

jan. 14. 16:53  Privát üzenet  

A válaszok
Valószínűleg stressz miatt

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 14. 17:12 Privát üzenet

Vedd úgy, hogy nőgyógyász vagyok; nem vagy terhes. A félelem miatt akár késhet is majd.

Nem szabadna szexelned, ha nem vagy lelkileg felkészülve rá!

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 14. 17:15 Privát üzenet

Ennyitől kizártnak tartom, hogy teherbe estél.

Legközelebb pedig figyelmesebbek legyetek, és akkor nem kell napokig/netán hetekig stresszelni, hogy megjön-e, vagy sem.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 14. 18:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lassan 2 hete nem jön meg de alul a hasam fáj most ki lehet a gond?
Fáj a hasam mit tegyek?
Nagyon fáj a hasam mit tegyek hogy elmúljon? Nem tudok elaludni.
Nők, nektek is okoz fájdalmat a tampon? Évek óta használom, de körülbelül két hónapja elkezdett fájni a hasam, ha felhelyeztem. Feszít és nyom, de ha kiveszem, azonnal megszűnik.
Miért fáj olyan borzasztóan a hasam, ha kicsit késett a menstruációm?
Mitől szúr a hasam havi rendszerességgel?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!