Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász, hogy vizsgál...

A nőgyógyász, hogy vizsgál meg hogyha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 17. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. (hiszen van gyermekek nőgyógyászat is)

De nyugi, érti a dolgát. Nem fogja elvenni a szűzességed.

2020. jan. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd kitalál valamit. Legfeljebb összehívnak egy válságstábot, mert ilyet még biztos nem láttak. Szügség esetén még a gyerekeket is meg tudják vizsgálni, akiknek semmi bajuk nem lesz közben.
2020. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vizsgál meg
2020. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat. 25 lány
2020. jan. 17. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint azt, akinek volt már része hüvelyi szexben (feltéve, hogy ért a szakmájához), ugyanis a szűzhártya nem olyasmi, mint valami aromavédő fólia, amit átszakítasz.

[link] (van magyar felirat!)

2020. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én ezt egyáltalán nem így gondolom.Ez azt jelenti,hogy vizsgálatkor a nőgyógyász át fogja szakíthatja a szűzhártyámat.Hát akkor az tuti,hogy nem egyezem bele semmilyen hüvelyi vizsgálatba.Vagy inkább el sem megyek.
2020. jan. 17. 23:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Esetleg végbélen át történő vizsgálatba beleegyezek. De másmilyenbe nem.
2020. jan. 18. 13:30
 8/10 anonim válasza:
Kedves kérdező, honnan tudod hogy megvan még a szűzhártyád? Honnan tudod hogy egyáltalán egybe függő e az egész? Ezt ne úgy képzeld el, mint egy válasz falat, vannak rajta lyukak, sőt, van hogy csak a pereme van meg. Van aki úgy születik hogy nincs is neki meg. Hüvelyi vizsgálat egy pálcikával történik, ami nem tudja átszakítani a hártyád, mivel nagyon ritka a teljes fedés. Hüvelyi ultrahangot pedig szűz lányokon nem csinálnak, ugyanúgy látják sima hasi ultrahanggal is. Végbeles vizsgálatról pedig nem tudok.
2020. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as válaszolónak:Onnan tudom,hogy megvan a szűzhártyám,hogy egy kozmetikai tükörben megnéztem és láttam.Úgy néz ki a szűzhártyám,hogy van egy ilyen vastag csík középen és csak kb.ennyi látszik.Sosem sportoltam és nem használtam mégcsak mini tampont.Így gondolom,hogy megvan a szűzhártyám.
2020. jan. 21. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem anno végbélen keresztül vizsgáltak 12 éves voltam,gondolom ilyen esetben ezt így szokták.
2020. márc. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!