Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgato tabletta most...

Fogamzasgato tabletta most hogyan?

Figyelt kérdés
Volt 3 level dienille fogamzasgatlo tablettam, es nemtudtam hogykell szedni, es mivel szerdan jott meg, onnantol szedtem, es ugye a hetfo kedd bennemaradt a levelbe, azt a 2db ot kidobtam utana, es ugye potolnom kellett masik levelbol. De mivel nemlett jo az a tabletta, masikat kaptam, igy most nemlesz mibol potolni, es a 21szem helyett csak 19szemet fogok tudni beszedni. Ebbol lehet valami problema? Hogy nem 21szem utan tartok 1het szunetet, hanem 19szem utan? Es akkor utana 1 héttel kezdenem az uj fajta gyogyszert?

#fogamzásgátló #fogamzasgatlo tabletta
2020. jan. 17. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz,de a fogamzásgátló hatása meg fog szűnni,illetve v.sz. előbb fogsz vérezni. Úgyhogy másképp is védekezni kell.
2020. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Könyörgök, válassz más védekezési módszert. Akinek ennyire fingja nincs az egészről (annak ellenére, hogy le van írva a tájékoztatóban), az így qva gyorsan terhes lesz...
2020. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!