Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond az intimkehell...

Mi lehet a gond az intimkehellyel, hogy pár csepp kifolyik miután feltettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fél éve vettem egy emilla intimkelyhet, nekem nagyon bevált azt leszámítva, hogy amikor felteszem, utána egy ideig még jön vér mellette, kb 20 percig, és csak pár csepp, aztán bír 10 órát szivárgásmentesen. Gondolom az a vér folyik ki, ami a hüvely falán maradt. Próbáltam kimosni, de nem használt. Másoknak is van hasonló tapasztalata, vagy csak én csinálok valamit rosszul? Mert elég zavaró hogy be kell emiatt tennem egy betétet, akkor is ha utána tökéletesen működik. Köszi a válaszokat!

2020. jan. 17. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, a hüvely falán megtapadt vér, nálam is így van
2020. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És van esetleg valami megoldás rá, vagy csak legyek türelmes?
2020. jan. 18. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Intim torlokendovel korbetorolheted bent, hatha. En inkabb vettem.moshato tisztasagit
2020. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az aplikatoros tamponnal van ugyanez a problemam. Tisztasagi betet muszaj emiatt nekem is.
2020. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!