Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megfáztam és tele az...

Nagyon megfáztam és tele az orro. A tengervizes cuccok semmit nem érnek nekem. Nagy gond ha éjszakára egy csepp orrcseppet használok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is használtam estére 0,25-ös Nasivin-t, ami 1-6 éves gyerekeknek való. Néha nappal is, ha nagyon kellett. Orvossal, védőnővel, gyógyszerésszel is egyeztettem. Amit még lehetett volna a Nasivin 0,5 is, de nekem elég volt a 0,25-ös (volt itthon a lányomnak) és a Xilomare orrspray.

Jobbulást!

2017. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont a héten kérdeztem meg az orvosomat, nekem nem engedte. Azt mondta, hogy megérti, hogy kellemetlen, de nem szabad. Nekem se jött be a tengervizes.
2017. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem védőnő mondta hogy szükség esetén lehet de nem napjában többször. Én is többször voltam megfázva durván mióta terhes vagyok , mindent el kapok a kisfiamtól. Mikor 2-3 éjszakát nem tudtam aludni akkor este lefekvéskor 1-1. fújás rhinospray plus és tudtam aludni. 1-2 este kellett és jobb is lett mert tudtam pihenni és így gyógyulni. Napközben nem fújtam, akkor tűrtem az orrdugulást.
2017. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, annyi még hogy napközben kamilla teával gőzöltem tettem bele 1-2 csepp teafa olajat is, ez fertőtlenit. Nekem bevált.
2017. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kegyetlen allergiám van amióta terhes vagyok,nem csillapodik,állandó orrdugulás,sem enni sem inni sem beszélni nem tudok,éjjelente arra ébredek hogy fulladozok.Én nasivint használok, gyerekeknek valo 0,025-ös,nappal is muszáj befujnom,rengeteget olvastam ezzel kapcsolatban,éppen ugy mint sok más dologban itt is ketté szakad a véleményezők tábora.Van aki simán használja a rendes orrspray-t.....nem biztatlak ,de nekem az orvos is és a gyógyszertárban is azt mondták hogy abból a mennyiségből elenyésző ami eljut a babáig,illetve a placentáig,ami ugye kiszűri a káros anyagokat.Sajnos magam sem tudom eldönteni valóban árt e,senki nem igazolta még sem azt hogy ártalmas sem az ellenkezőjét.
2017. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!