Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 napos menstruáció késés?

8 napos menstruáció késés?

Figyelt kérdés
Mindig rendszertelen volt de nem ennyire. Már 8 napja késik. Egyfolytában érzem, hogy de most még fog jönni aztán semmi. 4 napja csináltam tesztet de az negatív volt. Már teljesen kétségbe vagyok esve, a nőgyógyász meg csak 3 hét múlva tud fogadni. Már gondoltam arra hogy melanoma vagy akár ciszta. Azt olvastam, ha a méhszáj nyitott akkor nem lehet terhesség. Meg néztem és alacsonyan van, nyitott és puha. Természetesen fertőtlenítés után. Valakinek volt hasonló?
2020. jan. 17. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Mihez képest késik, ha sose volt rendszeres?


Utolsó 6-8 menzeszed első napja mikor volt? Mennyi ideje menstruálsz? Hány éves vagy? Fogytál vagy híztál mostanában? Hány kg vagy? Szex volt az elmúlt hónapban?

2020. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert rástresszeltél, azért nem jön. 8 nap nem a világ vége.

Az enyém pl. olyan, hogy minden évben kihagy 1 hónapot. Az a legklasszabb hónap az évben.

Inkább engedd el a gondolatát - amint megteszed már jönni is fog.

2020. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer egy hónapot késett ( nem nem terhesség)

Ha rágörcsölsz már csak azért sem fog megjönnni, tudod hogy nem vagy terhes, gondolom különösebben nem fáj semmid nincs fertőzésed akkor nagy baj már nem lehet nyugodj meg és élvezd a menzesz nélküli napokat mert utána tuti megszenveded

2020. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, azéet biztonság kedvéért tesztelj még egyszer a negatív gyakrabban téved mint a pozitív
2020. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, rögtön a legrosszabbra gondolok, de a legtöbb esetben semmi. Nekem se volt sose óramű pontosságú, de sokszor előfordult akár 10+ napos késés is. Nőgyógyászom is mondta hogy azon ne aggódjak, még rendszertelennek se nevezhető emiatt. Szóval nyugodj meg, nagyon valószínű, hogy meg fog jönni.
2020. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Még azóta sem jött meg szóval csináltam tesztet és egyértelmű pozitív lett. Fel hívtam az orvost azt mondta valószínűleg később fogant de azért menjek be hétfőn ír fel progeszteront.
2020. jan. 19. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!