Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A folyásom most miért több a...

A folyásom most miért több a szokásosnál?

Figyelt kérdés
16.-án ovuláltam.Volt hőemelkedésem is.Akkor szeretkeztem párommal nagyon meleg volt az arcom és éreztem ,hogy hőemelkedés lett rajtam urrá.Másnapra viszont a bugyimba nagyon szembetűnő volt az ,hogy nagy mennyisegő folyás volt a bugyimba,fehér,krémesebb.Ma is görcsölget az alhas tájékom és a munkába szintén a bugyimba megláttam ,hogy sok a fehér folyásom.Tegnap is fájt.Mi lehet?Ennyi mennyiségben nem láttam a folyásom.Pedig mindennap amikor wc ülök a biztonság kedvéért megszoktam figyelni a folyásom.Most is úgy érzem,hogy hőemelkedésem van.

2020. jan. 18. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert még mindig termékeny napjaid éled és ezt most intenzívebben mint eddig. Pontosan mikor ovulálsz nem lehet kiszámítani. Nekem is ilyenkor napokig szokott lenni folyásom.
2020. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy korai terhességi jel?
2020. jan. 18. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy nem vagy nő!

Nem korai terhességi jel, inkább az ovulációé. A hőemelkedés pedig betegség jele.

2020. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy az ondó folyik.
2020. jan. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod mi a korai terhesség jel?


Amikor meg kéne jönnie de nem jön meg. Na az ez előtt semmit nem tapasztalhatsz mivel félidőbe van peteérésed és ha meg is történik aminek meg kell kb akkora fog beágyazódni amikor meg kellene jönnie a mensidnek. Tehát ha nem jön meg ez lehet a terhesség jele ezelőtt te nem fogsz semmitsem tapasztalni.

2020. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!