Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárga folyásom van. Mi okozhat...

Sárga folyásom van. Mi okozhatja? Hogyan kezelhető?

Figyelt kérdés

Bő, krémszerű sárga folyásom van. Nincs viszketés, fájdalommmal sem jár. Mi okozhatja?

Van rá vmi recept nélkül kapható? A Betadine hüvelytabletta megolhatja a bajt? Esetleg nem tudtok rá valami gyógynövényt?

köszi a válaszokat előre is


2008. nov. 19. 18:12
 1/3 anonim válasza:
84%

szia! én nem tudok segíteni de jó lenne egy igazán megfelelő válasz és "recept"! mert én is ilyen gondokkal küszködök csak én azzal a különbséggel h nekem viszket és fáj is!!

SEGÍTSÉG!!!

2008. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HÜVELYGOMBA!!!!!!!!!!nah DE MOST KOMOLYAN TI CSAK ÉSZ NÉLKÜL KIÍRJÁTOK A KÉRDÉSEKET?tESSÉK UTÁNNA NÁZNI A KERESŐBEN (OTT LENT HA NEM TUDNÁD) ÉS BEÍROD HOGY HÜVELYGOMBA ÉS MEGKAPOD A KÉRT VÁLASZT


CANESTEN COMBIT vegyél és ha nem mulik el irány a doki, bvaghy egyből elmész a dokihoz mert akor 1000dt alatt megúszod!!

2008. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Nekem meg FEHÉR. XDD
2009. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!