Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmnek állandóan magas a...

Barátnőmnek állandóan magas a pulzusa az apple watch szerint. állandó 120 normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég vásároltam egy apple watch eszközt ami nagyjából 10 percenként viszonylag pontosan méri a vérnyomást. Az én vérnyomásom nyugalmi állapotban 60, mellette 85 alá nem sűrűn megy. Viszont nekiadtam az órát hétvégén amíg együtt voltunk és megfigyeltem hogy az ő pulzusa alapból 110 és 95 alá abszolút nem esett. Alapból 110 és 130 körül mozog neki ami majdnem duplája az enyémnek és nekem 130 csak edzés végén szokott lenni mikor már kimerültem.


Minek a tünete lehet az állandó magas vérnyomás? Keressük fel az orvosát vagy ez normális? Mivel mellette az én pulzusom sem nagyon megy 85 alá. Friss kapcsolat :)


Köszönöm szépen a válaszokat, 23f



2017. dec. 4. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Töltsd le egy milehetagond appot.
2017. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz
2017. dec. 4. 09:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, most vérnyomás, vagy pulzus??? Van itt minden.

60-as meg 85-ös vérnyomás?!?!

2017. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Te ferfi vagy o meg no. Nem ugyanaz a normalis pulzus.
2017. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mérjétek meg más eszközzel is, és manuálisan is. Nem normális, hogy ilyen magas a pulzusa akkor sem, ha ő nő. Lehet pajzsmirigy probléma az oka, egy orvosi kivizsgálást megér.
2017. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A pulzus meg a vérnyomás nem ugyanaz. Melyikről van szó?
2017. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pulzus. Nem tudom miért írtam vérnyomást. Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat :))
2017. dec. 4. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Tsht mikor neztek neki? En is pajzsmirigy problémara tippelnek.Dokihoz elmehet, bizti nem art es okosabbak lesztek.
2017. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!