Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon? Milyen tapasztalaitok...

Tampon? Milyen tapasztalaitok vannak a tamponnal?

Figyelt kérdés

Eddig mindug betétet használtam. Csak eljött az a pillanat hogy elutazunk és pont akkora jön ki, hogy akkorra fog megjönni. Mivel "vizes,, helyre megyünk és én imádok fürdeni ezért tampont kell majd használnom. 1-2-szer megpróbáltam a legkisebbez, de nagyon fájt meg nem volt jó. Ez normális? Milyen tapasztalaitok vannak?

Csak normális válaszokat, köszönöm :)



2020. jan. 21. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a szüzességem elvesztése után volt csak kényelmes a tampon, szerintem ez normális. Nagyon kevés nőt ismerek, akik a kezdetektől fogva tampont használtak volna.

Próbálgasd rendesen betenni, akkor is fájhat, ha nem nyomod fel eléggé. Ha nem tudod annyira felnyomni, akkor ne erőltesd szerintem, de egy próbát megér.

2020. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az aplikátoros volt jó tampax
2020. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is voltam már hasonló helyzetben csak én osztálykiránduláson voltam (szintén "vizes" helyen). Először nagyon félem és nem nagyon akartam kiprobálni de mivel rávitt a "kényszer" ezért kipróbáltam. Először fura lesz de meg fogod szokni.


A lényeg hogy jól ragd fel és észre se fogod venni. Hallottam már olyanról hogy valaki úgy rakta fel hogy a vége látszódott és panaszkodott hogy fáj neki...

Kezdjük ott hogy hogy először jól most meg a kezed. Utánna lazulj el semmiképpen ne görcsölj. Én le szoktam guggolni nekem úgy könnyebb de az egyik lábadat fel is rakhatod valahova. Lassan csúsztasd fel a mutató ujjad második ujjpercéig, én így szoktam és így tudom hogy jó helyen van. Elsőre be is krémezheted hogy könnyebben csússzon. 6-7 óránként cseréld ki. Én előszőr amikor kiszedtem kicsit megilyedtem hogy beakadt vagy valamiXD, mert nehezen jött ki, de nem kell pánikolni csak bátran. Sok sikert! ;)

2020. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Előző vagyok! Elfelejtettem mondani hogy ha erős a vérzésed akkor rakj tisztasági betétet is az első napokban, ha éppen nem fürdesz.


Nekem jó tapasztalataim vannak vele. Nem kell félni használni, nekem sokszor életmentő volt.

2020. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!