Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal edzésen?

Tamponnal edzésen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Versenyszerűen úszok és edzek is!Mivel csajbol vagyok én is menstruálok☹️és edzésre tampont használnék(amit használtam már és jól ment,de edzésre még sose használtam)félek tőle nagyon,h nem bírja ki az edzést egy edzés másfél órap plussz kB fel óra amíg megcsináljuk a pályát leérek stb..szóval a tampon ki bírná két avagy picivel több órát??nem lenne baj?! Esetleg valami tippet tudtok adni?! Eddig soha nem edzettem tamponnal..olyankor vagy nem mentem(aminek nem örültek) vagy szárazföldis feladatot kértem emiatt.....meg még az lenne a problémám,h görcsölős típus is vagyok....nagyon félek,h baj lesz edzésen..

2019. szept. 9. 17:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs most látom,h rossz témakor
2019. szept. 9. 17:29
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én évak óta tamponnal edzek (szinkronúszok) és még semmi bajom nem volt pedig nekem 2-2 és fél órás edzéseim voltak plusz még szárazföldi. Ha meg görcsöl a hasad akkor vegyél be görcsoldót (nekem az Algoflex -M vált be) de nekem pont hogy ha edzek akkor lesz jobb. Remélem tudtam segíteni:)
2019. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!❤️Igen tudtál segíteni❤️én személy szerint attól félek h folyni fog belőlem a vér,de akkor hátha nem😇a hasamra én is azt szedek néha cataflammal kiegészítve,úgy tűrhető,sajnos a nagyon görcsölősök közé tartozom!Köszönöm a válaszod!Sok sikert a szinkronúszásba!!!
2019. szept. 9. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Tegyél alá egy szárnyas betétet. Úgy tuti nem ázol át. Ez azért is javasolt (vagy legalább egy tisztasági), mert a tampon néha szivároghat.
2019. szept. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Edzésre a vízben nem pont legjobb megoldás a betet
2019. szept. 10. 14:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan kérdésem lenne még,h ha az utolsó napokban vagyok...s már nagyon gyenge a vérzésem...akkor a tampont ugye nehezebb felltenni...s olyankor kicsit fáj,nehezebben megy fel és nem telik meg...ilyenkor ti a végén hogy szoktátok használni?
2019. szept. 10. 15:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi elkerülte a figyelmemet az úszás. Akkor a betét sajnos tényleg nem játszik. Használj nagyobb tampont. A mensi vége felé pedig minit.
2019. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. szept. 11. 15:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha nem vagy már szűz, akkor intim kehely! Ha normálisan rakod fel, bomba biztos. Onnan se ki nem jut semmi, se be🙃
2019. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En uszni szoktam es ugy voltam mar vele hogy utolso nap van akkor mar elmegyek (akkor mar nagyon gyenge) felhelyezni konnyen ment es ki is konnyen jott 2 ora mulva szoval nyugodtan☺️☺️
2019. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!