Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy megint...

Mitől lehet hogy megint megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés
Január 3án kezdődött az előző és szokásosan 6 napig tartott, most is Jan 22én megjött. Először arra gondoltam hogy csak barnás pecsételés lehet, de rendesen piros színű. Mitől lehet ez? Nagyon megijedtem, még sose volt ilyen. Általában mindig késni szokott.
2020. jan. 22. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Szedsz fogamzásgátlót? Mert attól lehet a rendes cikluson kívül is áttöréses vérzés.

Mennyire erős? Ha nagyon, akkor menj el dokihoz.

2020. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Egyik barátnőmmel ez volt, köztes vérzés kapott valamit az orvostóp aztán azóta okés
2020. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót, azért elég erős, erősebb mint a rendes menstruációm szokott lenne első nap
2020. jan. 22. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalommal előfordulhat rövidebb ciklus. Nincs teendőd, csak ha a következő is ilyen rövid lesz.
2020. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!