Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 72 órás tabletta után normális...

72 órás tabletta után normális ha barna ill. vérszerű folyásom van? ( De elég enyhén)

Figyelt kérdés

Mikor bevettem a 72 órás tablettát még az utolsó menstruációs napom volt és azóta nem akar elmúlni kb. 10 napja.... Hogy oldjam meg doki nélkül??? Lesz vmi a bajom vagy van?? Vagy ez csak mellékhatás???

Előre is köszi...


2010. júl. 22. 11:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha hiszed ha nem.... bementem egy kórházba azt sem kérdezték hogy hivnak, még a TB kártyámat sem kérték el!! CSak kaptam 1 receptet elmentem egy közeli ügyeletes gyógyszertárba. Kiválltottam elolvastam a tájékoztatót amiben ez áltt : a menstruációs ciklus bármely napján lehet alkalmazni. Hát virult a fejem csak akk volt gond mikor nem állt el a mensim... És még soha sem voltam nőgyógyásznál ezért félek... Már évek óta gondolkoztam rajta de nem tudtam rávenni magam... DE most tényleg nagy a probléma muszáj lesszz... És köszi mindenkinek... :)
2010. júl. 25. 21:11
 12/15 A kérdező kommentje:

Ha még valaki erre jár... Csak szólok h voltam nőgyógyásznál... És azt mondta semmmi probléma =) 72 órás tabletta miatt mindig vérezni fogunk... a hormon csökkenés miatt hosszabodott meg a mensim.. Ennyi

Csak azt nem értem ha vki nem ért hozzá akk miért kellett ennyire megijesztenie!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????

Hagyjuk.. már minden rendben van.. Azért köszi!!!

Hálával tartozom mindenkinek


Üdv KicsiStar

2010. júl. 27. 16:09
 13/15 anonim ***** válasza:
elég szégyen, hogy nem tudtad, hogyan működik a tabletta, hogy képes voltál így bevenni egy igen komoly, nagy hormonhatású gyógyszert...
2010. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Máskor inkább védekezz vagy ne szexelj úgy, hogy nem tudod mi lesz a következménye...-.-"""
2010. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem felelőtlenül sexszeltünk..... Egy új fajta extra vékony sz@r óvszert próbáltunk ki.. Na és ennyire biztonságos a durex extra thim....
2010. júl. 28. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!