Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, lányok, milyen termékekke...

EperLazac kérdése:

Nők, lányok, milyen termékekkel ápoljátok, tartjátok tisztán a testeteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kíváncsi vagyok milyen cuccokat használtok, pl szőrtelenítésre vagy arctisztításra, intim terület ápolására és hasonlókra. Ja és hogy egy nap hányszor alkalmazzátok azokat? :) 22l

2020. jan. 22. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Amiket felsoroltál, arra kb. 20 különböző terméket használok :D

Mire vagy kíváncsi konkrétan? Márkára vagy terméktípusra?

2020. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából mindkettőre ha lehet :D. Főleg márkára.Pl balea..
2020. jan. 22. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Tusfürdő, testápoló, hónaljstift: Dove

Sampon, balzsam: Elséve

Hajlakk: Taft

Nappali és éjszakai krém: Nívea

Kéz- és lábkrém: Balea

Arclemosó: Himalaya Herbals

Parfüm: Giorgio Armani Sí Passione

Smink: Essence, L'Oreal, Rimmel, Jolie France, Balea

2020. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sampon Head&shoulders, tusfürdő Fa, Body shop, meg ami megtetszik, testápoló Ziaja, Nivea, Body shop. Dezodor Dove. Smink cuccok mindenféle vegyesen(L'Oreal, Rimmel, stb.stb). Kézkrém Nivea. Arckrém La roche posay, Uriage. Garnier micellás víz. Fogkrém Sensodyne. Szőrtelenítés IPL, úgyhogy tulajdonképpen semmit.
2020. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon érzékeny, ekcémára hajlamos bőröm van, így tusfürdőből, arclemosóból, arckrémből csak gyógyszertári dolgokat használok, a Bioderma termékcsalád nagyon bevált. Mióta az olajos tusfürdővel mosakszom, azóta nem is jött elő. Sampon nagyjából mindegy, most épp Garnier Botanic Therapyt használok, az olivásat, mert iszonyatosan tetszik az illata. Előtte sokáig a lila Gliss Kurt használtam hasonló okok miatt. Mikor megunom, akkor keresek valami másik kellemes illatot és egy darabi elvagyok azzal.

Dezodor kb mindegy, általában niveát veszek, golyósat. Nem vagyok nagyon izzadékony, és kellemetlen szagút izzadó, szóval sokat nem számít, milyen fajtát használok.

Intim lemosóból Lactacid vagy Nivea, mikor melyik van jobb áron. Most éppen Sába, mert az ingyen kaptam promócuccnak:D

Fogkrém szintén tök mindegy, amit éppen sikerül levenni a polcról elfogadható áron.

Szőrteleníteni epilátorral szoktam, intim területet borotvával.

2020. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fürdéshez: Baba vagy Dove szappan

Hajmosáshoz: Head & Shoulders és Gliss Kur Ultimate Color spray

Szőrtelenítéshez: mindig másik borotva (esetenként Venus borotva)

Smink eltávolításhoz: Garnier micellás víz

Hónaljra: Dove spray

Fogápoláshoz: Sensodyne fogrém + Listerine szájvíz + fogselyem (jelenleg a Lidl saját márkás Dentalux fogselymét használom.

Megvonásos vérzés idején: Carefree Plus Long betétet.

2020. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én személy szerint nem rajongok a Dove termékekért.

Sampon Head&Shoulders/Schauma

Tusfürdő minden féle, Lá Roche, Avon, Balea, Oriflame...

Nivea dezodor

2020. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!