Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sajnáltátok már a saját...

Sajnáltátok már a saját testeteket?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolok arra, hogy milyen önpusztító életet élek. Kevés sport, rossz kaják, sok évig cigiztem is. Néha mikor a tükörbe nézek és végig mérem magam eszembe jut, hogy amit művelek az micsoda terhet tesz a szervezetemre. És ez a test már évtizedek óta küzd a hülye tulajdonosa életéért és igazából szerencsére eddig sikeresen, mivel nagyon komoly bajom sosem volt még.

Tudom hülyeség így gondolni a testemre, de van akinek jutott eszébe hasonló gondolat?


2019. nov. 30. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
77%

Igen, császár után, mikor a spinális érzéstelenítőtől NAGYON rosszul voltam órákig... aztán a 2 év szoptatás után, mikor csonttá fogytam..


Úgy összességében tönkrementem testileg, fizikailag, mentálisan, mindenhogy...


Nehéz lesz ebből felállni 37 évesen.. (3,5 éve szültem).


Azelőtt még beteg sem voltam. Soha! Azóta már 2x kaptam el hányás vírust, tönkrement a csípőm, gyengébb lettem és minden bajom van...

A dokim szerint a hormonális változás hatott rám így. Meggyengített... Ez van.

Jó lett volna előre tudni...

Rengeteg stria is lett rajtam, az érzékelés a hasamban nem állt vissza rendesen.. Azon kívül szívritmuszavarom lett a műtét után. (családi halmozódás sajnos)


Szóval igen, szoktam sajnálni a testem. Elég rám nézni, látszik.


Amellett sok egészségügyi gondja van a gyereknek is születése óta, szóval felőröl az ideg is.


Ha visszagondolok, a teherbeesés előtt egy egészséges nő voltam, aki sosem beteg. Már sose leszek olyan jól, és ez gáz. Akár honnan is nézem.

2019. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!