Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Munkahelyemen hogy szedjem ki...

Munkahelyemen hogy szedjem ki a táskámból a betétet férfiak előtt?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy tudjanak róla hogy meg van. Egesznap velük vagyok egy helyen és engem az zavar hogy mindig néznek engem. Ha nem néznének kivennem nyugodtan de így olyan rossz.
2020. jan. 22. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Ne legyél ennyire elvarázsolva magaddal. Senki sem néz egy másik embert egész nap. Csak szeretnéd.


Nyugodtan vedd ki a betétet, ha előre csomagolt, tehetsz a zsebedbe is, vagy vidd magaddal a táskádat a klotyóra vagy vegyél egy kis lapos dobozt vagy szütyőt, amibe egy-két előre csonagolt betét befér. Senkit sem fog érdekelni, mivel a férfiak hallottak már a menstruációról.

2020. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy első írja. Ment is a zöld pacsi.
2020. jan. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Senki sem néz téged, főleg egész nap. Ha esetleg látják az sem ciki; nekik is van anyjuk, párjuk, húguk, lányuk...

Beteszel 2 betétet a zsebedbe reggel, a táskádhoz sem kell nyúlni.

2020. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sok pasival dolgozom együtt. Van egy kisebb neszeszerem, amibe benne van minden ilyesmi dolog. Tampon, betét, nedves wc papír, amit akarsz. Ezt viszem magammal a mosdóba. Ráadásul barna színű, laposabb típus, volt, aki azt hitte, pénztárca. Egyszer lecseréltem egy ezüst színűre, egyből mindenki tudta, hogy mi a pálya. Hamar vissza is cseréltem. 🙂
2020. jan. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Úristen... ha meg vagy fázva, akkor is titokban veszed elő a zsebkendőt és fújod ki az orrod? Ha ettél valamit, és maszatos lett a szád, akkor is dugdosod a szalvétát, hogy senki meg ne lássa, amikor megtörlöd??


A menstruáció egy teljesen természetes, normális folyamat, semmi szégyellni való nincs benne. Ha épp megvan, fogod a betétet, tampont, mi t'om én mit, zsebre vágod, és mész az illemhelyre, elintézni a dolgot. Abszolút senkit nem érdekel, hogy te ott mit csinálsz. Ha meg mégis, akkor ő a perverz állat, hogy mások vécézési szokásait kutatja, nem te.

Szóval nem kéne ezt túlgondolni....

2020. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, engem ez sosem zavart, ha tudják, h épp havizok, sőt abból a szempontból még jó is volt, h ilyenkor a legtöbben sokkal előzékenyebbek, kedvesebbek voltak velem. Szerintem is tök természetes dolog, semmi szégyelni, titkolni való nincs ebben. Én már gimiben sem csináltam ebből ügyet, h ki látja meg, h betétet veszek magamhoz. Voltak akik rácsodálkoztak (amúgy inkább a lányok, ugyanis akkoriban a gimiben a népszerű, csini lányok tamponoztak, és mivel én népszerű létemre, erre nem voltam hajlandó, sokat maceráltak, h miért nem tamponozok én is), de sosem volt bennem az, h kellemetlenül kéne éreznem magam azért mert éppen keszülök kicserélni a betétemet.

Melóban mondjuk én csak nőkkel vagyok egy irodában, akik szintén menstruálnak, szóval felesleges bármit is rejtegetni. Mondjuk 1-2 kolléganőm próbálja feltűnés mentesen kivenni a táskájából a tampont, de mindig kiszúrom, h mi a helyzet amikor matat a táskájában, aztán ökölbe zárt kézzel indul a mosdó felé, néha egy kis celofáncsörgés kíséretében... Ilyenkor mindig jót mosolygok magamban, h mit kell ezt a dolgot rejtegetni, ugysem sikerül?! :D Én meg csak fogom a kis (rikító színű foliába csomagolt) betétemet, és lazán kimegyek a mosdóba. Volt olyan is, h az egyik könyvelősráccal pont összefutottam a mosdóba menet, és pár szót még váltottunk is közben. Szerintem minél kevésbé próbáljuk rejtegetni, titkolni ezt a dolgot, annál kevésbé lesz kínos. De nekem pl olyan is volt, h az egyik elvált kollégámnak, aki egyedül neveli a kislányát, én adtam tanácsot, h hogyan, mi módon érdemes kezelnie a dolgot, ha eljön az ideje, mondtam neki, h milyen betéteket vegyenek, mire figyeljen stb. Bár szerette volna, ha én mondom ezeket el a kislánynak, de azt meg én nem akartam, már csak azért se, hogy ne egy vadidegennel beszélje már meg, hanem a családtagjaival, mondjuk az anyja lenne a legjobb, csakhogy ő Kanadába költözött... Na mindegy is, ezeket csak azért írom, h példázzam, h mennyire nem kell egy kis vérzés miatt aggódni, ha kiderül. Talán lehet, h inkább a saját álláspontunkat vetítjük ki másokra. Úgy értve, h Te nem nagyon vagy megbarátkozva a menstruációddal, szégyenérzeted is van miatta, meg frusztrációd, és ezért azt hiszed, h mások is pont ugyanígy néznek rád ezért. Én meg teljesen ki vagyok békülve azokkal a napokkal, nem tartom rossz, szégyellni való, utálatos dolognak, sokszor még esküszöm jól is esik, h végre egy picit kitisztulok ilyenkor stb... és mivel én így fogom ezt az egészet föl, ezért másokra is ezt vetítem át, h akárkivel szemrebbenés nélkül tudok beszélni róla...


Nyilván ez első sorban fejben dől el első körben azt tanácsolom, h próbálj megbarátkozni ezzel a dologgal nekem az adott hatalmas lendületet, amikor elkezdtem úgy hozzáállni a havimhoz, h ez igazából a női lét maximális kiteljesedése, ilyenkor teljesedik ki bennünk a női mivoltunk, és ezáltal pont, h többek vagyunk nem pedig kevesebbek, hiszen havonta meg tudunk újúlni. Mert ez tulajdonképpen megújulás: a régi, fel nem használt petesejt és az elöregedett nyálkahártya átadja a helyét egy újabbnak, amiben még számtalan lehetőség rejlik. Ami pedig végképp eloszlatott minden kételyt ezzel kapcsolatban az azután történt mikor először szexeltem mensi alatt. Azután úgy voltam vele, h minek kattogjak ezen az egészen, amikor a pasi ilyenkor is ugyanúgy szeret és kíván, ha ő el tud engem ilyenkor ís is fogadni, akkor én mi a fenének érezném már magam pocsékul egy kis vér miatt?! Persze azóta már külön vagyunk, de ezért mindig hálás leszek neki, amiért miatta teljesen másképp állok a menstruáció kérdéséhez, mert sokkal jobb így, mint a "klaszikus" begyöpesedett, titkolni való, nem beszélünk róla állásponthoz.


Na, de ha ez neked nem megy és rejtegetni akarod a betétedet, akkor mondok pár ötletet, ahogy én is szoktam néha csinálni (pl szórakozó helyen, azért picivel diszkrétebben intézem) A legjobban akkor jársz, ha tudod, h betétet kell majd cserélned melóban, akkor már alapból beteszed a szükséges mennyiséget az egyik zsebedbe, ha pl farmernaciban vagy. Vagy már otthon beleteszed, vagy bent a cégnél az öltözőben. Viszont ha közvetlenül csere előtt vennéd csak ki a táskádból, az jó eséllyel nem fog összejönni, mert egy betét elég nagy ahhoz, h ne tudd elrejteni a markodba, de ha el is tudnád, akkor is ott csörögne össze-vissza, az meg már nagyon feltűnő. Szóval, ha diszkrét szeretnél maradni, akkor azt kell kiküszöbölnöd, h a pasik előtt veszed ki a táskádból. Ha nem kivitelezhető, akkor vidd magaddal a táskád is.

Szóval, én ha olyan szituba vagyok, h tudom azt h betétet kell majd cserélnem, akkor már alapból úgy megyek oda ahova kell, h kéznél legyenek a betétek. Ha naciban vagyok, akkor a farzsebem pont ideális hely nekik, viszont, ha csiniben pl egyberuha vagy szoknya, amiken ugye nincs sehol zseb, akkor úgy csinálom, h a harisnya meg a bugyi gumirozása közé berakom, az ott nem zavar semmit, és biztosan nem fog kiesni, mert ha netán ki is csúszna valahogy akkor is a harisnya alá esne, nem pedig a földre. Ezen kívül még a csizmát tudom javasolni, régebben a csizmám szárába tettem pár dolgot, ha nem akartam táskával szaladgálni, a legszükségesebbek:a betétek, a kp-m és a telefonom pont odafért a csizma szára és a lábam közé.

Hát, hirtelen ezek jutottak eszembe, h hogy tudsz betéttel mosdóba menni feltünés és más dolgok nélkül. A többi az olyan, h kell hozzá táska, vagy szütyő, de ezt előttem már mások elmondták.


34/n

2020. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!