Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma? Mással...

Mi lehet a probléma? Mással is előfordult már hasonló?

Figyelt kérdés

Egy ideje érzem, hogy a petefészkem környékén néha egészen tompa fájdalmat érzek. Vagy talán nem is fájdalom, mert egy tűrhető érzés és elég enyhe, de mégis zavaró. Ez időnként jelentkezik, aztán elég hamar el is múlik. Kellemetlenséget okoz néha önkielégítéskor is, olyankor is érzem ezt a "tompa fájdalmat", de akkor sem mindig. A folyásomon vettem észre még, hogy időközönként barnásabb színe van, aztán megint teljesen normális. Semmi egyebet nem tapasztaltam, ezek a tünetek is inkább zavaróak, de azért aggaszt hogy mi lehet ez, illetve mik a tapasztalatai azoknak, akik szintén megéltek hasonlót. Nőgyógyászhoz természetesen mindenképp el szeretnék menni, de sajnos nem mostanában fogok tudni rá időt keríteni, ezért gondoltam hogy itt utánaérdeklődök hogy mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban.

Előre is köszönöm a válaszokat!

19/L



2019. máj. 23. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, igen, lehet sokminden a hátterében. Nem akarlak megijeszteni, de orvoshoz mindenképpen el kell menjél. Endometriózis sajnos tud ilyet. Valami biztos nem stimmel. Nyomásra fájdalmat a ciszták is tudnak csinálni.
2019. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyomásra egyáltalán nem fáj, akárhogy nézegettem. Endometriózisra azért nem gondolok, mert menstruációkor nincsenek erős fájdalmaim, az úgy tudom együtt jár ezzel. Bár ebben nyilván az is közrejátszik hogy fogamzásgátlót kell szedjek, sajnos éppen azért, mert egyébként nagyon rosszul lennék menstruáció első pár napján.
2019. máj. 23. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Már azóta biztos kiderült mi a probléma, de nekem volt másfél éve hasonló. Nekem a folyás nem volt barnás, inkább sűrűbb ragacsos és a petefészektájekon éreztem fájdalmat de enyhén csak pont annyira hogy zavarjon. A nőgyógyász megvizsgált és végülis a citológiai teszt eredményeképp derült ki hogy egy pici gyulladásom van, ami abból maradt vissza hogy menstruáció alatt nagyon felfáztam. Betadine hüvelykúp rendbe tette egy hét alatt :)
2020. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!