Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mással történt már ilyen?...

Mással történt már ilyen? Hívtam az ügyeletet, de elhajtottak, félek!

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltam nőgyógyászati cytológián. Nem tudom, hogy a mintavétel része volt-e, vagy csak ügyetlen volt az orvos, de egy kis sebet okozott bent, kamerával is megmutta, a váladék termelő kis gömböcskénél. Mondta, hogy eléggé vérzik, és ott valamit ügyeskedtek a nővérrel, de nekem erről már nem mondtak semmit.

Mai nap folyamán egész nap olyan érzés volt, mintha bepisiltem volna, többször kellett tisztasági betétet is cserélnem, mintha véres víz folyt volna ki a hüvelyemből. Aztán ma este, zuhanyzásnál le vettem a hüvelygyűrűt (ma esedékes amúgy is), majd zuhanyzás során valami "zselépárna" szerű anyag távozott a hüvelyemből, amit ki tudtam pukkasztani, de abból is vér jött, és ilyen fehér ikraszerű darabkák voltak benne/körülötte, azt már nem tudom.

A havi vérzésemnek csak hétfőn kéne megjönnie.

Mi volt ez a valami, ami távozott belőlem? Aggódnom kéne?

Amikor felhívtam az ügyeletet, annyit mondtak, hogy ne dugdossak már fel magamnak minden sz*rt, szóval velül nem lettem kisegítve.


2020. jan. 24. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza hétfőn az orvoshoz!
2020. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem követtek el ellened olyat, ami miatt azonnal ügyeletre kellene rohannod. Egy apró kis sérülés.
2020. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Ez a péntek esti horrorfilm leírása?? Melyik csatornán lesz?
2020. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!