Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emiatt hívhatok mentőt,...

Emiatt hívhatok mentőt, orvost, ügyeletet, bármit? Nagyon sürgős srácok

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hete jól összeszedtem egy bacit, megvolt mindenféle tünet de az elmúlt két napban már jól voltam, ma elmentem egy rokonom szülinapjára, ittam egy keveset, estefelé elkezdett fájni a jobb fülem, mostanra mindkettő begyulladt, tudom, nemhangzik olyan komolyan, de iszonyatosan fáj, a füleim, a nyakam, a torkom, az arcom, a fejem, lüktet is, nagyon gyorsan ver a szívem, nem megy le a lázam, már remegek és könnyezek, vettem be fájdalomcsillapítót, de semmi. Nincs a városunkban ügyelet, ügyeletes háziorvos és patika sem lesz holnap, hétfőig nem fogok tudni sehová fordulni, de kezdek megbolondulni. Át akartam aludni, de 9 óta csak nyüszítve forgolódom. Tettem rá sós meleg borogatást is, de sokkal jobban fáj, egyre jobban. Mit tegyek?

2019. márc. 24. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo a meleg borogatas pont ellenkezoleg... megtudod merni a lazad? Ha magas akkor hidegfurdot kene vegyel. Valamigyulladas csokkento esetleg amig orvoshoz nem tudsz jutni..ezt az ejszakat szerintem mindenkepp veszeld tul. Viszont lehet huzatot kaptal esetleg. Nem tudom eleg keves az info. Fajnak a fuleid torkos nyakad fejed. Keress ra hatha kiad valami okossagot. Szerintem teazz es pihenj holnap meglatod jobb vagy rosszabb. Ne panikolj
2019. márc. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki beteg és mentőt akar hívni eleve fel kell hívni a 112-t ahol elmondod a problémát és ott eldöntik küldenek e mentőt.vagy tanacsot ad mit csinálj.
2019. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a 112 nem fog dönteni a mentő kiküldéséről! Kapcsolja a mentés irányítás, ők majd eldöntik. A kérdésre válaszolva, várd meg a hétfőt és menj el a háziorvosodhoz. Addig, ha lázad van, akkor hűtőfürdő. Ilyenhez azért ne hívjunk már mentőt!
2019. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt azóta, hogy vagy?
2019. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem a fül-orr-gégészetre, kaptam antibiotikumot és orrcseppet, az orvos szerint gennyes véres gyulladás van a fülemben, a torkomban, mindenhol. Azt mondta melegítsem és szedjek fájdalomcsillapítót is, de napról napra rosszabbul vagyok, a lázam már nem nagyon mozdul 38 alá és minden része a fejemnek rettenetesen fáj. Ha néhány napon belül ez nem enyhül vissza kell mennem. Igazából bánom, hogy nem tudtam akkor valami orvosi segítséget szerezni, talán könnyebben menthető volt akkor a helyzet, mint most.
2019. márc. 26. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!