Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiszakadt a gumi és bennem...

Kiszakadt a gumi és bennem maradt 1 darab?

Figyelt kérdés

Szerdán szexeltünk a párommal és kiszakadt az óvszer. Ezt a problémát megoldottuk viszont ma megint együtt voltunk és szex után kijött belőlem egy gumidarab.

Ez szerintetek okozhat problémát? Fertőzést vagy valamit?

Nagyon megijedtem most és nem tudom van-e még bent még egy darab esetleg.

Ha valaki volt hasonló helyzetben tudna tanácsot adni?

Bocsi ha undorítóan hangzik de máshogy ezt nem tudtam leírni


2020. jan. 25. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl higiénikus, de figyelj, hogy változik - e a folyásod színe, szaga, viszket - e, és ha bármi változást tapasztalsz, menj el dokihoz. De szerintem egy erős immunrendszerrel ettől nem lesz bajod. Legközelebb nézd meg magad, ha elszakad az óvszer
2020. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Menj el orvoshoz, nézze meg.


Ilyen konkrétan nem volt, más hasonló esetem volt. A biztonság kedvéért lefuttatott velem egy antibiotikum kúrát.

2020. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszi a gyors választ!

Igazából nem tudtam hogy ilyen megtörténhet..

2020. jan. 25. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha benned maradt, akkor nem kiszakadt, hanem darabokra szakadt. Hogy a francba csináltátok???
2020. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LegendRoberto93 válasza:
Velünk is ugyan ez történt esetleg ha sikerült megoldást találni rá megoszthatnád köszi.
2021. jan. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!