Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van a gépházam hátulján...

Miért van a gépházam hátulján két darab kivágott körféle gumi?

Figyelt kérdés
Mire lehet öket haználni?

2014. júl. 12. 12:31
 1/5 halalfalo ***** válasza:
Spéci vízhűtés csöveihez van.
2014. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ment a pacsi!
2014. júl. 12. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:

így van eredetileg az egyedi vízhűtéshez rakták oda.

Bár nem hiszem, hogy túl sokan használják :D Főleg olyan házaknál, mint pl Sharkoon Vaya.

Félreértés ne essék, azért az árért, amibe kerül, az egyik legjobb ház, de azért, aki már egyedi vízhűtést épít, az szerintem nem egy ilyen házba épít konfigot.

Nekem amúgy CM N200-as házam van, és ott fémből van ez a nyílás, és ki kell törni.

Nem túl jó megoldás, nem tudom miért nem lehetett egy normális kis gumit odarakni, sokkal esztétikusabb lenne. Na mindegy, elkalandoztam :DD

2014. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem nemis számít a vízhütés, nekem DeLux M880 Middletower-em van. Azon kezdtem el gondolkodni, hogy mivan akkor, ha mittudom én, véletlenül kihasad egy cső, vagy rossz az illesztés stb.. :D
2014. júl. 12. 13:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Megaztán kitudja :D lehet drágább a gumi, mint a fém :D
2014. júl. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!