Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan normális webáruház...

Van olyan normális webáruház ahol olcsón téli gumit rendelni és nem vernek át és még válaszolnak is?

Figyelt kérdés

kinéztem egy terméket a napokban, ami tetszik. egy fajta téli gumi autóra. olcsó is a mintája is tetszik. már egy pár oldalon ki van írva hogy utolsó darab van raktáron. találtam olyan weboldalt, ahol több darabot írt. egyből megkérdeztem a számomra fontos tulajdonságokat, és persze azt is hogy van e több darab raktáron és hogy mikorra érkezne meg. választ még nem kaptam de a weboldalon a terméknél aznap megjelent hogy utolsó darab van raktáron.

ez most milyen készlet? ha megrendelem az összes ilyen weboldaltól az utolsókat vajon megkapnám mind? vagy magyarországon lévő utolsó ilyen gumit tudom bármelyik weboldalon befoglalni? egyébként is miért ilyen tök egyformák ezek a weboldalak? értem hogy ugyanazzal a céggel csináltathatják nade szóról szóra egyezik?



2017. dec. 11. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokan kicsit túlgondolják az alkatrész és gumibeszerzést. Több embernél láttam már, hogy le gyökereznek egy dologhoz és kényszeresen azt próbálják megszerezni.


Van olyan ismerősöm, aki képes volt egy hétig az internetet bújni és telefonálni, hogy a legolcsóbban megszerezze a szerinte legtutibb cuccot az olaj és szűrőcserékhez. Került valami 17 000Ft-ba. A szomszéd utcában a unixban bármikor levették volna ugyanazt a polcról 18500-ért :)


Nem tudom milyen téli gumit nézel, mert nem konkretizáltad, de elég balgaság akkor keresni olcsó és király téli gumit amikor már javában szezon van, mert ezek fogynak el először. Így látatlanban le merem fogadni, hogy akármelyik éjjel nappali gumisnál kapnál hasonló minőséget polcról levéve +4000-ért :)


Azért elárulod milyen típusú gumira vadászol és milyen méretben?

2017. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel nem on-line készletet látsz, hanem előző napi frissítést. Vagyis a rendelésed akkor válik valóssá, amikor azt e-mailben vagy telefonon visszaigazolják számodra.

Az pedig, hogy nem válaszolnak neked, sajnálatos bár, de érthető. Le vannak terhelve ilyenkor a cégek, a valós, kézzelfogható rendelésekkel, ügyfelekkel foglalkoznak, nem az "érdeklődőkkel" (még ha így el is veszítik őket). Egyébként nagy valószínűséggel az utolsó darabok már nem tükröznek egy valós készletet.

2017. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a jobb minőségekből keresgéltem. sikerült találnom kormorant és 5 db-ot 185/65 r14 ben és 11 ezer darabja és ingyenes a kiszállítás :)

kedves első válaszoló igenis túlagyalok mindent, mert nekem megéri az hogy megmentsek karácsony előtt 20 ezer forintot a családi kasszából, valaki lehet hogy hajigálja a pénzt az ablakon én azt nem szeretem, mert van még hova költeni.

2017. dec. 13. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy dobáld ki a pénzt az ablakon, de pl Kormoran szintű gumit simán kapsz minden második gumisnál 11-12 000Ft-ért.
2017. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

olyat írj már ami igaz is!!

gumisnál nem kapsz ennyiért max használtat, keveset futottat!

2017. dec. 27. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Tessék, begurulsz és van készleten 8db Fortuna 12194Ft/db áron

[link]


A Lurdyban is van ennyiért gumi, csak telefonon szólni kell nekik, hogy vigyék be a raktárból:

[link]


11900-ért van a XI kerben is a non stop gumisnál készleten valami himihumi gumi :D


De biztos úgy van ahogy írod.

2017. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!