Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak? Mossam ki vizzel?

Mit csinaljak? Mossam ki vizzel?

Figyelt kérdés
Felakartam dugni egy huvelykupot de mivel nagyon szaraz vagyok kicsit bevizeztem.Ezutan is nagyon erolkodnom kellett,hogy felmenjen es egy resze benne maradt egy resz szetmallott a kezemben es kiesett.ami bennem vam eleg fura erzes

2020. jan. 27. 00:04
 1/3 anonim válasza:
0%

A kúpot nem szabadott volna bevizezni. Pont ez a lényege, hogy szilárd állapotában feljuttasd, és a hüvelyedben oldódjon fel és fejtse ki hatását. Hagyd magadban ami maradt, idővel feloldódik majd és a felesleg kifolyik. Tisztasági betétet ajánlott ilyenkor használni.

Ha legközelebb is szükség volna hüvelykúpra, inkább magadat nedvesítsd be, akár nyállal is, de semmiképp se a kúpot.

2020. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hüvelykúpot a leírás szerint be kell nedvesíteni (vízzel), nem áztatni. A hűtőben tároltad?
2020. jan. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minimális időre kell csak víz alá tenni. Utána nagyon gyorsan fel kell helyezni, különben szétesik a kezedben.
2020. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!