Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogyókúra miatt lehetséges,...

Fogyókúra miatt lehetséges, hogy 1 éve nem jön meg?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, hanem a lakó társamról. Nem egészséges módszerrel fogyott le, nem evett semmit és most már szörnyen vékony, csont és bőr, pedig előtte szuper alakja volt, de ő kövérnek látta magát, és egy éve nem jön meg neki. Ez az oka? Mit csináljon? Mi a véleményetek erről a fogyásról?
2020. jan. 30. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán.

Anorexia.

Menjen pszichiáterhez.

2020. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zsírveszteség miatt lehet. Nem akarja a szervezet még tovább terhelni magát, kimarad a menstruáció. Élsportolóknál is előfordulhat. A tápanyghiány miatt a haja is hullik majd, a végtagjain fokozott szőrnövekedés lesz, a vérnyomása is alacsony lesz. A szíve elsorvad. A szervezet nem kap elég tápanyagot, ezért saját raktárait bontja le. Nemcsak a zsír tűnik el, az izom is fogy. A szív is izom... Hiába kezd majd el enni, amikor 35 kg-ra lefogy... Összeomlik a szervezete, és a szíve feladja. Bele fog halni. Lelki oka van az anorexia nervosa-nak. Azt hiszi, akkor fogják szeretni, ha tökéletes, testileg is. A szülők sokat kritizálhatták, nem kapott szeretetet. Minőségi étkezés, sport, pszichológus a megoldás.
2020. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rólad van szó. Miért nem ő teszi fel a kérdést, hogy mit csináljon?
2020. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Nem, tényleg a lakó társam. Őt nem is izgatja, hogy mi lesz vele. Én meg nagyon aggódom miatta, bár még csak 2 éve lakunk együtt, nagyon jó barátok vagyunk, de ez nem normális. És még mindig folyamatosan fogy és fogy. Update kajákat eszik azokból is keveset, nem hiszem hogy a szülei kritizálnák, csak ahogy látja a vékony lányokat, szörnyen irigy lesz, és elkezdi mondani hogy micsoda deszkák, meg csúnyák stb, közben meg ő is ilyen szeretne lenni, sőt már ilyen is de még mindig nem látja. Én is vékony vagyok, bár van fenekem de nem túl nagy, viszont én normálisan eszek. De folyton engem csesztet hogy egyek már többet mert el fúj a szél.. Stb meg olyam jó nőnek érzi most magát aztán csomószor kijelenti: Jézusom, mar nincs is fenekem! Nőgyógyászhoz nem akar menni, mert pont le tolja hogy mi van/lesz vele.
2020. jan. 30. 11:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha meg lát egy fotót egy hamburgerről akkor vagy fél óráig nézi és kínozza úgymond magát
2020. jan. 30. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!