Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges az, hogy amiatt...

Lehetséges az, hogy amiatt nem nőtt meg a mellem, mert úgy fogytam le, hogy 'koplaltam' (egy nap egyszer ettem)?

Figyelt kérdés

Most 58-60kg között vagyok és 165cm,16,5éves.13 éves koromban kb 80kg lehettem és ugyanilyen magas.(akkor kezdtem el fogyózni)Lehet hogy azért van kisebb mint A-s méretű mellem mert nem volt miből megnőnie? Már kb 10 éves korom óta menstruálok. Érdemes ezzel nőgyógyászhoz menni?

Köszönöm előre is.



2017. jan. 31. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukádnak meg a nagymamáidnak mekkora a melle? Ha nekik sem nagy akkor genetika. Még 21 éves kordig kb nőhet egyébként. Én inkább hormon vizsgálatra mennék, az fura, hogy 3 év alatt egy centit se nőttél.
2017. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anyukámnak normális 75B-s
2017. febr. 1. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván egy nagyon korán érő típus vagy, 10 éves korodban lehet, hogy tényleg érdemes lett volna csinálni egy hormonvizsgálatot. (De még most sem késő, orvos majd többet tud erről mondani.)

Ha 10 éves korod óta megvan, akkor legkésőbb 13 éves korodra már elég erősen fejlődni kellett volna a mellednek. Ha akart volna. A menstruáció olyan hormonokat feltételez, amik a mell növekedésével is összefüggésben vannak.

Igaz, a koplalás a mell növekedése ellen szól, de mire elkezdtél koplalni, már erősen látszani kellett volna valaminek.

Tehát, én így látatlanban arra tippelek, hogy sajnos semmi jót nem várhatsz ezen a téren. De azért nem tartom feleslegesnek megkérdezni a nőgyógyászt.

2017. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!