Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász ha megvizsgál...

A nőgyógyász ha megvizsgál meg tudja mondani hogy kaptam-e el valami fertőzést?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete voltak tünetei annak hogy valószínűleg elkaptam valamilyen fertőzést és ugyanúgy a barátomnak is volt, de neki erősebben (fogamzásgátlóval védekezünk csak) és akkor emiatt abba is hagytuk a szexet addig amíg nem jutok el a nőgyógyászhoz.

Pár napja nincs tünete egyikünknek se ezért újra megpróbáltuk és akkor viszont csak utána jött elő megint, de nem olyan erősen csak olyan kellemetlen érzés volt neki is meg nekem de semmi más, se fájdalom, se pirosodás mint ami előtte volt.

Ezért kérdezem hogy hogyha az orvos megvizsgál akkor meg tudja mondani hogy van-e valami fertőzés vagy csak a tünetek alapján szokták eldönteni?

Egyből kértem időpontot de csak jövőhétre kaptam , ezért nem voltam eddig.

Köszi a válaszokat!



##nőgyógyász ##fertőzés
2020. jan. 30. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztosan kenet alapján tudnak mondani.

Azt nem tudom, hogy ő lát-e valamit, ami kívülről nem látszik :)

Valami gond biztosan van, ha mindkettőtöknél jelentkeztek tünetek. Nem szokott az elmúlni magától, max. enyhül. A barátod is menjen el orvoshoz.

2020. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!