Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől hízhatnék? 4hónappal...

Mitől hízhatnék? 4hónappal vagyok szülés után, és már csak 38kg vagyok. Terhességem elött 40 voltam, a végére 48, de csak hasam volt. Ez le is ment és a kg -ok is. sőt még fogytam is.

Figyelt kérdés

nem szoptatok, sajnos 1hétig volt tejem.úgy gondolom rendesen eszek, annyit amennyit mindig is szoktam.de félek, hogy tovább fogyok.

valami vitamin?tipp?


2008. nov. 19. 22:58
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerinte menj el orvoshoz,és kérd ki a tanácsát.Különben én is sokat fogytam szülée után nehezen állt meg a fogyás,én rengeteg gyümöcsöt eszem nekem ez segített.
2008. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, bár én egy tizessel előtted, 57 voltam a terhesség előtt, 74-el mentem szülni, tiszta vizesedés voltam, szülés után lettem 65, és azóta folyamatosan le, már csak 49 vagyok, mondjuk én szotatok és 8 hónapja szültem, de nem tudom magam megállítani. Eszek mindent, egy jó ideig a terhesvitamint is szedtem, mégis fogyok. Most tetszik, de azért nekem a 40 kiló durva lenne, soha nem voltam annyira vékony. a 38 nagyon kevéske! Menj el dokihoz, nehogy nagyon legyengülj! Ő biztos tud valami speckó diétát, tényle vigyázz ezzel, mert még összeesel napközben, aztán mi lesz addig a picivel...meg téyleg igyál sok folyadékot.
2008. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sürgősen menj oroshoz. eGy barátnőm is így járt, és kiderült, hogy a pajzsmirigye nem működött rendesen. Gyógyszerekkel azonban helyre rakták a dolgot.
2008. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Remelhetoleg az orvos tud adni etvagyfokozot, kerjel tole! Vagy beszelj dietetikussal, szerintem meg itt a neten is talalsz valakit, aki segit, megmondja mit tegyel. Es a magassagod mennyi kulonben?
2008. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
157cm vagyok, szóval nem vészes csak tovább nem kellenne fogynom.
2008. nov. 20. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az egyik barátnőm is így volt mint te, és kiderült, hogy a terhesség hatására megváltozott a pajzsmirigy működése. túlműködött neki és azért nem állt helyre a súlya. gyógyszeres kezelést kapott, mostmár minden rendben.
2008. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!