Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közeledik a szüles idöpontja,...

Közeledik a szüles idöpontja, szinte az egesz terhessegem alatt aranyerem volt, most is, tudnak igy beöntest adni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, tudnak, ha pont kint lesz akkor majd odafigyel a nővérke, hogy ne sértse meg. Nyugi:)
2010. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Off:Megkérdezhetem, hogy az aranyered nem okozott hüvelyi fertőzéseket a terhesség alatt?

Nekem is van, kint van, nagy nagyon és szerintem emiatt van folyamatos e.coli a hüvelyemben.

Neked mi a tapasztalatod erről?

2010. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem okozott semilyen problemat, pedig 4 honapos voltam amikor elöször kijött most 38 hetes "csak"kellemetlen
2010. aug. 30. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Kórháztól függ,hogy kapsz-e beöntést.Nem mindenhol adnak.
2010. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt aranyerem és kaptam beöntést, nem is éreztem egyébként ügyes volt a nővér, még azt sem mondhatom hogy kellemetlen volt, jó kellemes sem azért...:D
2010. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

igen tudnak, nekem is volt, egy picit kellemetlen volt, amikor a csövet feldugták, de az csak egy pillanat, a vizet már nem is éreztem

én féltem tőle, de teljesen feleslegesen, nem gáz, hidd el

nálunk egyébként nem volt kötelező, de én mégis kértem a félelmem ellenére, inkább mint hogy baleset legyen a szülőágyon

2010. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nalunk sem kötelezö en is a "baleset" megelözese erdekeben szeretnem....szüles alatt okozott nektek problemat az aranyer?
2010. szept. 1. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy hallottam hogy sok helyen a beöntés helyett kúpot adnak most már. Nem tudom melyik a jobb.
2010. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!