Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr Szűcs Nikolette endokrinolo...

Dr Szűcs Nikolette endokrinologus vélemények?

Figyelt kérdés

Van maganrendelese,es dolgozik a korhazban is, ahogy olvasom. Viszont a kerdesem, hogy mindket rendelesen ember szamba veszi a pacienst? Meghallgat es alaposan diagnosztizal?

A maganrendeleses endokrinologusok (mas doki, de hasonlo arak szerint) tudom,hogy nagyon dragak, viszont most ferjemmel mennenk igy alaphangon 150e ft lenne mindennel egyutt :( jo volna ha korhazban tudnank tb-re menni (ha mar fizetjuk)


2020. jan. 31. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egyszer voltam nála a Sote-n, de csak azert, mert az én dokimat helyettesítette. Kedves, alapos, mindent megkérdezett. Ajánlom inkább, ha Tb-re menni mert én 5 évig jártam a dokimhoz a hormonzavarom miatt. Eleinte havonta aztán 3 havonta később fél évente, nekem még a gyógyszert is eü térítésre írra ki a dokim, mert 20ezer lett volna 3 havonta 2002-ben. Szóval magán úton az ember gatyája rámegy, ha valami hosszan tartó kezelést igényelsz.

2020. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszod!

Igen sajnos végig jartam a magan utat is.. kisebb vagyon volt.. most meg szules ota ujra kusza minden, igy gondoltam TBt valasztom.

2020. febr. 3. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!