Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is használ ilyen betétet?

Más is használ ilyen betétet?

Figyelt kérdés
Alwayc Classicot használok és a kolléga nőim csodálkozva kérdezték miért használok ilyen betétet.Mert hogy milyen vastag. 46 éves vok .

2020. febr. 1. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Butaság. Mindenki olyat használ amilyet akar. Biztos meg van az okod rá, amiért ilyet használsz/ ez vált be.

Ha neked ez a jó, nem hiszem hogy hallgatnod kellene másokra

2020. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csak kipróbáltam anno, de nekem annyira nem nyerte el a tetszésem.

Kolléganőid szándékát ennyiből sajna nem tudom megítélni, lehet ám, h csak jót akartak és azért kérdezték, h valami mást javasoljanak. Abban igazuk van, h vastag és tudod, ez a hülye beidegződés, h betét=mintha pelenka lenne ott. Ami totál hülyeség szerintem, mert én pl sosem érzem azt, h pelenka lenne alattam, pedig éjszakai betétet hordok egész mensi alatt. Amúgy, azert használod ezt a fajtát mert szereted, h vastagabb, vagy pedig csak mert ezt szoktad meg? Ha azert hordod, mert jó neked, h vastag, akkor azt kell mondani, h "hát pont azért használom". Ha meg csak a megszokás, akkor javaslom próbalj ki másmilyet is, mert nagyon szupi betétek közül lehet válogatni.

Amúgy én inkább a vekonyabb betéteket szeretem. Néha hordok vastagot is, de azt inkább csak hidegebb időben, ha szoknyában vagyok. Tök jó benne, h jobban melegít, illetve sokkal puhább, mint a vékony, de azt nagyon nem szeretem, ahogy elkezd megtelni, mert az a vér hatására összeesik, keményebb, rugalmatlanabb lesz a betét, és sokkal nehezebben, lassabban terül szét benne a cucc. Szóval én inkább vékonyabb betétet szeretek használni, de van egy barátnőm, aki meg pont a vastagokat szereti, szóval tuti vannak mások is, akik használják. Az tény, h jóval ritkább, viszont az is igaz, h alig kapni 2-3 fajta vastag betétet, tehát nincs belőle kínálat, ami talán a keresletet is befolyásolja. De igazából mindegy is, ha netán te lennél az egyedüli, akkor is mi van?! Ezt használod, mert neked ez vált be és kész, senkinek semmi köze hozzá, neked meg végképp nem kell emiatt aggódnod!

33/l

2020. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!