Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az fura, ha egy felnőtt nő...

Az fura, ha egy felnőtt nő soha nem használ tampont, csak betétet?

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura? Nem mindenki kedveli a tampont.
2018. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
#1 fura, mert nem ez az elterjedt, de attól még nem baj.
2018. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fura.

Ha neki az nem kényelmes , akkor ne használja.

2018. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az a fura, hogy tampont használnak. Iszonyúan bizarr és még anafilaxiás sokkot is lehet kapni tőle. Kösz, nem. A betéttel az égvilágon semmi gond nincs.
2018. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak mert hallottam már, hogy mondták valakik egymásnak, hogy milyen undorító, ha valaki nyáron betétet használ.
2018. júl. 30. 10:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura.

Igaz még fiatal vagyok, de nem tudom elképzelni hogy tampont használjak a későbbiekben.

Lehet ,hogy sokaknak fura , mivel szinte azon nőttünk fel , hogy 16 évesen már ciki ha betétet hordasz és nem tampont.

Akinek ami kényelmes.

2018. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Nagyon sok nő csak betétet használ.Nekem a melóhelyen sokan csak betétteznek.
2018. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura? Magánügy. Én sem szeretem a tampont, befelé kellemetlen, kifelé fáj.
2018. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. júl. 30. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan annak tartják szerintem is, legalábbis én ezt tapasztalom. Én is csak betétet használok, bár anno gimiben 3 mensit tamponnal csináltam végig, mert a többi lány macerált a betét miatt. Csak nekem nem jött be a tampon, így maradtam a betétnél. Ennek már több mint 10 éve, néha megkapom ugyan, h csinos, felnőtt nő létemre, hogy tudom elviselni a betétet, mikor a legtöbb tizenéves is alig várja, h tamponozhasson?! De nem szoktam velük foglalkozni, semmi közük hozzá, nem nekik kell használni, nekem pedig ez a jó és a tampon nem! Akkor szokott még sírás lenni, ha netán valakinek váratlanul jön meg, nincs nála semmi, én meg csak betéttel szolgálhatok. 2-3x volt ilyen, h barátnőmön kellett segítenem, és hát egy picit húzták a szájukat, h nincs tamponom. Mondjuk egyszer én is jártam úgy, h nem volt betétem, és hirtelen csak tampont tudtam szerezni, így kénytelen voltam azzal kezelni a helyzetet, amíg nem szereztem betétet.

Szóval, ha fura, ha nem, én akkor is betétet használok, nekem semmi bajom nincs vele, gyakran kell cserélni, és akkor nem rossz érzés. Kislányként én sem szerettem, de csak azért, mert nem tapasztaltam ki, hogy használjam úgy, h ne legyen rossz élmény. Azóta meg már kialakítottam az ezzel kapcsolatos szokásaimat és így már teljesen vállalható a dolog. Szerintem egyáltalán nem ciki a betét, az sokkal inkább, mikor azt olvasom itt, h egyes nők, fiatal lányok mit össze nem kínlódnak a tampon felhelyezésével, cseréjével, csak azért mert cikinek tartják a betétet. :D


Mondjuk szerintem jóval többen betéteznek, mint sokan gondolnák, hiszen, ha bemegyünk egy DM-be, Rossmannba, de akár a Tescoba is, azt látjuk, h jóval több betét van, mint tampon. Ezért úgy gondolom, h ha nem fogyna annyi betét, akkor jóval kevesebb lenne. Már pedig sok van, így szerintem jóval többen használnak betétet, mint a fiatal lányok, és az idősebb korosztály. Csak éppen nem beszélnek róla, mert sokan így gondolkodnak, h fura egy felnőtt nő nem tampont használ...

2018. aug. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!