Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fel vagyok fázva! Mit kaphatok...

Fel vagyok fázva! Mit kaphatok rá vény nélkül gyógyszertárban?

Figyelt kérdés
orvoshoz már nem tudok elmenni, mert holnap hajnalban nyaralni indulok ezért lenne szükségem valamilyen gyógyszerre ami legalább enyhíti, de akár elmulasztja.
2010. júl. 22. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszerésztől megkérdezhetnéd.
2010. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
medve szőlőlevél teát...De jobb nem kísérletezni ilyennel, mert én is ezt csináltam és 2hát múlva vért pisiltem és teljesen begyulladt a vesém...És napi 4l folyadék!!!(de nem alkohol!)legjobb a baracklé, tisztitja a vesét...
2010. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Urogin tinktúra, cickafark tabletta, cickafarkfű tea (forrázat). Ez utóbbiból igyál sokat (vagy bármiből, "mosd át" a hólyagodat). Nekem nagyon hamar enyhíti, 2-3 nap alatt ezekkel elmúlik. (A cickafarkfű tea egyébként női bajokra és kellemetlenségekre nagyon jó, érdemes néha meginni egy-egy csészével.)
2010. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!