Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős menstruációs...

Nagyon erős menstruációs görcs ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a problémám, hogy 3 napja rettentően erős fájdalmaim vannak.Tegnap kiderult, hogy egy 60mmes 3 rekeszes ciszta van a bal petefeszkemben. A vérvétel pedig 23as gyulladást mutatott. Voltam nőgyógyásznál ő azt mondta, hogy várjunk a menstruációmig hátha kiürül vele, ha nem akkor műtenek.

A kérdésem az, hogyha megjön a menstruációm milyen praktikákát,sima izom görcsöldókat tudtok ajánlani( fájdalomcsillapítót, fájdalomcsillapító tartalmú gyógyszert nem vehetek be mivel nem nyomhatom el a fájdalmat amit a ciszta okoz) bármilyen természetes praktikát vagy történetet szívesen mrghallgatok ha valakinek sikerült megúszni a műtétet :(.

Előre is köszönöm a válaszotokat!



2020. jan. 17. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Van ilyen menstruációs tapasz (melegítő tapasz a hasadra) nekem az szokott segíteni ha nagyon görcsölök, de sima melegvizes palack ia jó
2020. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen eddig én is használtam, sajnos a jelenlegi állapotom miatt nem ajánlott mivel vérbőséget okoz a meleg :(
2020. jan. 17. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélj az orvossal.

Egyébként miért nyomhatnád el a fájdalmat házi praktikákkal, de pl. ibuprofennal nem?

2020. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a fájdalomra értettem, valószínűleg tisztában vagyok vele én is hogyha gyógyszerrel nem akkor azzal sem 😀
2020. jan. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!