Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz hány éves...

Nőgyógyászhoz hány éves kortól kell menni?

Figyelt kérdés

És szexuális élet megkezdése előtt kell menni, hogy megnézzek minden rendben van-e?

Ugyanúgy fiúknál urulógushoz?

Olvastam, hogy szüzesség elvesztése után kéne járni, viszont előtte nem kell elmenni, hogy minden oké-e?



2020. febr. 5. 15:06
 1/5 B25 ***** válasza:
100%

Én 17 éves voltam amikor édesanyám elvitt hogy megnézzék minden rendben van e, csak rutin vizsgálat volt és akkor még nem is volt barátom. Aztán miután egy fél évvel később elkezdtem nemi életet élni a párommal újra elmentem hogy minden rendben van e. Azóta mondjuk évente/ két évente megyek. De szűrővizsgálatokra ettől függetlenül mindig érdemes menni.

21L Fiúknál nem jellemző. De ha mondjuk egy új kapcsolatban mindkét fél jobbnak érzi akkor érdemes elmenni nemi betegség kivizsgálásra.

Remélem segítettem. :)

2020. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2020. febr. 5. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem élsz nemi életet 18 éves korban kell megtenni az első látogatást, ha nemi életet élsz akkor jáeni kell
2020. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szexuális élet elkezdése után érdemes járni évente szűrésre. Ha pedig van valami problémád mondjuk a menstruációddal,huvely folyassal akkor pedig el lehet menni hamarabb. En is eloszor 14 evesen voltam.
2020. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon nem tudnak mit csinálni a szűzekkel,Tudtommal azt az eszközt amit a nőknél használni úgy nem igazán tudják,de fiúknál érdemes lehet szűzen menni.Vannak olyan szexuálisan terjedő betegségek amikkel születhetsz így lecsekkolni nem árthat.
2020. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!