Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova menjen a párom kivizsgált...

Hova menjen a párom kivizsgáltatni magát ha nekem fertőzéseim vannak és lehet visszaadja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet hogy már több mint fél éve fertőzésekkel küzdök- Hol gomba ami elmúlik, hol baktréium. De nem múlik el véglegesen semmi, mindig valami visszajön. Viszketek , a szex is gyakran kellemetlen, bár az elmúlt időszakban a kezelések miatt lecsökkent.

Amikor gombám volt az orvosom írt fel a páromnak is gyógyszert, azóta gyulladásom van/baktérium is, és mondta a nődokim hogy szerinte a párom ping-ponggal adja vissza és menjen el ő is orvoshoz vizsgálatra.

A bőrgyógyász elküldte hogy külső tünet hiányában nem tud vele mit kezdeni, az urológián meg mondták hogy csak vizeletet vesznek, váladéktenyésztés nincs.

Az én dokim meg közölte hogy hát pedig váladék kéne mert lehet hogy a heréknél stb meghúzódik olyan kórokozó ami mindig nekem jön át.

De sehol sem találok ilyet, államilag nincs ilyen? Kérdem én lányok akiknek javasolták hogy a partnerét vizsgálják meg hova mentek el ilyen fertőzéses szituban?

Ha ilyen egyszerűen mondják hogy vizsgálják meg apartnert miért van az hogy hülyének néznek minket és nem vállalják el sehol?

Most fizessünk magánorvost ? csak már az is olyan kellemetlen hogy a páromat nyúzom a dologgal..


Vagy az miért nem jó ha az én orvosom ír a barátomnak gyógyszert? Erre se hajlandó.


Köszönöm előre is a tanácsot hogy ilyenkor mi a teendő(ja a gyógyszertáros meg azt mondta és a barátom orvosai is hogy neki tuti nincs semmi baja, én nálam vannak a gondok, felesleges őt is vizsgálgatni)..


25L


2020. febr. 6. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Menjetek el együtt(!) a Bőrklinikára (Mária U.41.). Előtte telefonon kell időpontot kérni és meg kell kérdezni,hogy kell-e beutaló.

[link]

2020. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bőr-és nemibeteg gondozó, mindkettőtoknek
2020. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!