Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok vagy miért nem...

Terhes vagyok vagy miért nem jön meg? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1x feküdtem le az egyik haverommal és nem védekeztünk mert nem készültünk rá. Csak beszélgetni hívtam át mert rossz kedvem volt és már többször volt nálam soha nem volt semmi most nem tudom hogy történt. És szóljak neki hogy mi van?

Már 1 hete kellett volna hogy megjöjjön. Orvoshoz ha megyek mit mondjak neki?


2020. febr. 6. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Előbb pisilj rá már pár tesztre, mielőtt szétstresszeled magadat! :D

Meg olvasd el a leírásokat, hogy mit jelez, milyen terhességet, stb...


Orvosnak meg azt mondd, hogy lehet van egy élősködő benned.

2020. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
csinálj egy terhességi tesztet. Az orvosnak ezt mondd: "Nem jött meg, lehet, hogy terhes vagyok"
2020. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Holnap drogéria, vagy gyógyszertár a tesztért. A haverodnak is szólj, hátha ő is tanul az esetből (akkor is ha nem is vagy terhes).
2020. febr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Veszel tesztet-> megcsinálod->az eredménytől függően elmész az orvoshoz és azt mondod: csináltam terhességi tesztet, és pozitív lett/

ha negatív és mégse jön meg, akkor nem jött meg a vérzésem, tesztet csináltam és negatív. -> Akármi is a vége, tanulsz az esetből.

A teszt után ráérsz szólni a haverodnak.

2020. febr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!