Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmaradt a menstruációm,...

Elmaradt a menstruációm, vettem terhességi tesztet ami negatív, a nőgyógyász is azt mondta, hogy nem vagyok terhes, mi történik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A menstruaciom utoljara 2019.12.31.-től tartott 2020.01.03.-ig és utánna véreztem picit még 1-2 napig.

A ciklusom 2020.01.30.-an kellet volna meg jöjjön, de nem jött. Vegeztem terhessegi tesztet ami negativ, es a nogyogyasz is azt mondta,hogy nem vagyok terhes es nem lat semmit, cisztát sem. Ciklus előtt mindig vannak tüneteim ( erzekeny mellek, derekfajas, hasfajas) amikor megkellett volna jonnie nem volt, Most van egy kis derek fajasom, ill. Erzekenyek a melleim es a hasam is faj picit, de nem ugy ahogyan szokott. Ma volt sexualis aktusom a parommal es nagyon megfajdult kozben a jobb oldali petefeszkem. Köszönöm a válaszokat.


2020. jan. 31. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

1 napot késett, és nőgyógyászhoz mentél; mennyi idős vagy? Ilyenkor még ultrahangom semmit nem lát, legfeljebb ad egy beutalót vérvételre.

Nem történik semmi, csak várnod kell, ha esélye van a teherbeesésnek, hetente tesztelhetsz.

2020. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

El mentem nőgyogyaszhoz igen, mert mint emlitettem semmi tunetem

Nem volt ami arra utalt volna,hogy megfog jonni. Segitseget kertem nem ki oktatast.!

2020. jan. 31. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy teljesen random kimaradt 1
2020. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van akinek soha vagy csak néha van PMS tünete, illetve olyan is, akinek minden probléma nélkül sem pontos soha, vagy akár 1 hónap is kimarad. A ciklusod akár többször változhat életed során.

Minden esetre az 1 nap késés a semmi kategória.

2020. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez semmiség. Nekem is szabályos a ciklusom, egyszer csak úgy random késett 10 napot és utána rendbe jött megint. Van ilyen. Nem kell ennyire komolyan venni azt a 28 vagy akárhány napot. Van hogy késik. Ez van. Ez ilyen
2020. febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!