Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menzeszem! Olvastam h...

Késik a menzeszem! Olvastam h a citrusféléktől késik a menzi! Habár én nem ettem ilyet de viszont szinte napi szinten HELL energiaitalt ittam. Lehet hogy ettől késik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A citromos dolog városi legenda. A Hell pedig nem befolyásolja a mensit. Hány éves vagy? lehet, hogy még nem állt be rendesen... Terhesség kizárva?
2010. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hell? nem hiszem, de például lehet a melegtől, valamilyen feszült állapottól...

Hány éves vagy és mennyit késik? És hanyadik menzid ez? Az sem mindegy.

2010. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyiktől sem késhet.
2010. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én napi szinten eszek citromot,narancsot,grapefruitot,mégis halál pontosan jön meg.Nem tudom, hol olvastad,h ettől késik...

Az biztos, hogy a meleg betett jópárunknak,minden ismerősömnek szinte késett pár napot mostanában.

A nai energiaitalfogyasztás tudom nagyon trendi, de nem tudod magad mással felturbózni??? (mondjuk sporttal, mozgással,sétával stb....)

2010. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

a citrom tényleg késlelteti ezt tapasztaltam sőt mások is!

18 éves vagyok!január óta nincs nemi életem csak kb 3 héttel ezelőtt volt petting de a pasi nem ment el.

utánna néztem és a hellben van citromsav!

ha ma nem jön meg akk 3 napja késik de már 1 hete fájt a mellem és éreztem h görcsölök mintha meglenne ez is kb egy hete volt.

nem szeretem ha menstruálok mert akk rosszul vagyok hányok meg doktor meg szuri meg ilyenek de ha meglenne mégis megnyugtatóbb lenne h nincs semmi gond.

vagy esetleg teszteljek?

2010. júl. 23. 10:41
 6/11 A kérdező kommentje:

lehet h ez a citromos dolog egyénfüggő kinek h reagál rá a szervezete. nekem anno késett tölle 1-2 napot de bnőm nagyon sok limonádét ivott és 1 hetet késett neki.

azért iszom hellt mert állt a barátaimmal összeülünk és beszélgetünk és én nem akarok alkoholt inni meg szeretem az izét.

2010. júl. 23. 10:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos akkor a lényeg:várj még ár napot,de hogy ne idegeskedj,utána csinálj tesztet.Függeszd fel a citromos izéket egy darabig.Remélhetőleg nincs baj,ahogy írtam, a meleg most sok nőt összezavart ciklusilag.
2010. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és most gondolkozom h ebben a hónapban elég sok hohes c t ittam a multisat abba is vanak citrus félék meg citromos bacardi meg még a napi 1-2 hell....hát várok még csak már nagyon idegesít:S
2010. júl. 23. 13:18
 9/11 anonim ***** válasza:
:D Citromsav szinte minden élelmiszerben van, nem csak ezekben a vacak energiaitalokban...
2010. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor mitől késhet a menzeszem?
2010. júl. 23. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!