Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha vmi erotikus filmet nézek,...

Ha vmi erotikus filmet nézek, szúró fájdalmat érzek a hüvelyemben, a bemenetétől nem sokkal fentebb. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Vagy amikor valami erotikus dologra gondolok, és felizgulok, akkor is érzem :S

(Mikor önkielégítést végzek, akkor csak a csiklómmal szoktam foglalkozni, de olyankor nem érzek fájdalmat a hüvelyemben, meg sehol máshol.) A fájdalom csak olyankor jelentkezik, ha csak úgy simán felizgulok, és nem csinálok magammal semmit (pl moziban szexjelenetkor)

Kicsit félek, mi lehet az a szúró érzés, ugye nem daganat? :S (Ja és szűz vagyok)


2010. júl. 23. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem daganat.Ez a kielégületlenség érzése...
2010. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hülyék ne írjanak!
2010. júl. 23. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Én nem hülyeséget írtam! Tényleg a kielégületlenség érzése. A második író is ezt akarja mondani,csak ő viccesebben adta a tudtodra..

Gondolkodj!Írod,hogyha ön kielégíted magad akkor nincs ilyen.Hát persze,hogy nincs mert kielégülsz..Ha csak akkor jön elő amikor olyan filmet nézel,vagy olyan gondolataid vannak akkor jön elő.. Magyarul szexhiányod van..Hidd el nekem,amikor valaki hónapok óta nem szexel ugyanezeket érzi..Nem tudom mennyi idős vagy,de ha nagyon fiatal akkor ráérsz a szexre,és akkor inkább nem kéne ilyenekkel foglalkoznod..Olvass,tanulj stb...és elmúlik az érzés...

2010. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ti nők vagytok?
2010. júl. 23. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok.IGEN
2010. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert ha felizgulsz, az vérbőséget okoz és ha nem elégülsz ki, nem oldódik a vérbőség.
2010. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké
2010. júl. 23. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!