Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap aktus után maró érzést...

Tegnap aktus után maró érzést éreztem a hüvelyemben, oka?

Figyelt kérdés

A férjem általában nem oda be élvez, hiába szedek tabit, én nem szeretem azt, hogy utána sokáig folyik ki az, ami bement...szóval tegnap belém élvezett, és hiába zuhanyoztam kétszer is (intim lemosót is használtam), a hüvelyemben maró érzést éreztem..

Lehet, hogy a férjem szervezete van elsavasodva (húst hússal eszik), én meg inkább lugos vagyok (sok zöldség, zöld tea, csalán tea, stb)és emiatt éreztem marónak?


Láttam már hüvelyzuhany készülékeket, aktus után ilyen esetekben ez megoldás?


Köszi az értelmes, nem lenéző és normális hangvételű válaszokat! 25N


2011. okt. 20. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Velem is előfordul néha. Szerintem az étel lehet a hibás, nálunk akkor van, ha csípőset eszik.

2011. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek a hozzászólások :D jót nevettem :)

Szerintem jobban teszed ha megkérdezel egy szakembert, nőgyógyászt, 150% jobban ért hozzá mint mi :)

Lehet nem a ph értékkel van a gond, inkább gondolok valamilyen bakteriális fertőzésre.

2011. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ismerem ezt az érzést, sajnos elég gyakran.

De fura, mert nem mindig.

Szerintem sem a kajálással van összefüggésben, egyszerűen néha nem örül a hüvelyflóra a spermának.. :)

Nekem nincs semmilyen fertőzésem, és ha neked sincs más tüneted, akkor szerintem ez nem utal betegségre.

2011. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

"...a férjem szervezete van elsavasodva (húst hússal eszik), én meg inkább lugos vagyok (sok zöldség, zöld tea, csalán tea, stb..."

Nem tudok rájönni hogy te humorista vagy,vagy vegyész?

Bár a vegyészhez tanulni kell,akkor nem írtál volna ilyen ökörséget,ezért az kilőve...akkor csak humorista lehetsz.

Lúgos meg savas :))))))))))

2011. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!