Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön már meg a...

Miért nem jön már meg a menzeszem?

Figyelt kérdés

Üdv!

Kezdek egyre idegesebb lenni emiatt.. Szerencsére a várandóság kizáró ok nálam. Viszont általában pontos a ciklusom, egyszer sem maradt ki, még serdülő koromban sem! Most 21 éves vagyok és 4. napja kések, ez hány napig tekinthető normálisnak? Alkatilag vagyok vékony sajnos, nem éheztetem magam(!) eszem mindenfélét, csak nem tudok hízni evéssel, régen is csak edzéssel ment.. Akkor is lehet ez ok késésre, ha az ember nem anorexiás/éhezteti magát hanem alapból vékony?

Másfél éve voltam vérképen ugyanennyi kiló voltam, a doktornő azt mondta olyan egészséges vagyok mint a makk. Akkor is rendesen volt menzeszem.


Vagy stressztől lehet? Egyik ismerősömről most derült ki hogy nagyon beteg, kissé sokkolt a hír ráadásul mikor meg kellett volna jönnie, aznap csomót találtak az egyik mellemben (kiderült szerencsére hogy jóindulatú) de rettegtem 2 napon át. Most meg már az zavar miért nem jön.. Jelek vannak rá, kipattogtam picit, göbösebb a mellem, néha apró görcsök és akkor imádkozom hogy "na most!" de csak nem.. Tanácsok, bármi?



#menstruáció #késés #ciklus #nők egészsgége
2020. febr. 11. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Stressztől is lehet; tanács, hogy ne aggódj, az is lehet, hogy megváltozik a ciklusod. 4 nap még semmi, ha kimarad egy hónap, akkor érdemes megnézetni.
2020. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!