Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abban kéne segitség hogy...

Abban kéne segitség hogy megjött. És félek elmondani anyunak nem tudom mit szolna. És ha elmondanám mit mondanék?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 14:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem kéne félned nyugodtan mond el neki
2010. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ne felj neki elmondani, ez termeszetes dolog, nem fog semmi rosszat szolni! :)
2010. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
neki is megjött, ő is menstruál, ebben semmi ciki nincsen. megmondod neki, hogy megjött, és szeretnél betétet. ennyi.
2010. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hát mit szólna? Ez természetes dolog, és nem a te "hibád". Nincs ebben semmi rossz. Nyugodtan állj oda elé, és mondd meg neki, hogy "Anyu, megjött."
2010. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért félsz elmondani? Ennyire rossz a kapcsolatotok? Mert ez amúgy egy teljesen természetes dolog. Menj oda hozzá, és mondd neki, hogy anyu, egy kis segítség kellene, nagylány lettem és szeretném ha beszélnénk róla. (Hogy milyen betétet használj, ilyesmi) Biztosan teljesen megértő lesz, nincs ebben semmi szégyen.
2010. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne félj elmondani. Természetes dolog :) Nekem pl. úgy volt hogy mikor megjött először akkor sikítottam egy nagyot hogy: Anyuu!! :D:D és örült neki hogy nagy lány lettem! Tehát ne félj elmondani. Szerintem örülni fog neki :)
2010. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam mikor még nem volt meg, hogy fogom majd elmondani neki. Nekem úgy jött meg, hogy nem otthon voltam, hanem edzésemen és így telefonon keresztül mondtam el neki. Így nem volt annyira kínos érzés :D Nemtudom, de én ezt kicsit kínosnak éreztem, nem szerettem beszélni az ilyen dolgokról. Én is úgy mondtam, hogy anya.. megjött :)
2010. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de egyszer mikor 1löször jött meg akk mondtam neki megjött erre mijötmeg?xD.erre mondtam semmi..haezt mondja mitmondanékneki?
2010. júl. 23. 14:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad egyértelműen először is, hogy menstruálsz? Ez nem azért van, mert valami nincs rendben Veled! Sőt! Pont azt jelenti, hogy egészséges vagy! Anyukád is menstruál.
2010. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14:30-as vagyok.... Ugyanezvolt... anyu is kérdezte a telóban, hogy mijött meg én meg mondtam, hogy tudod... AZ! :D Aztán így megértette.
2010. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!