Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek elmondani a nőgyógyászna...

Félek elmondani a nőgyógyásznak olyan gáz? SOS

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy megujjaztam magam,és azóta nagyon szúr görcsöl a hasam mef ilyen fehér ragacsos,túrószagú folyásom van.Kérdezte már hogy volt-e kapcsolatom azt mondtam nem mert hát nem volt.Már mindennel kivizsgáltak már bélgyulladásra gyanakszanak de biztos hogy petefészek gyulladás.Olyan égő elmondani mit csináljak
2011. júl. 1. 23:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(Még szűz vagyok)
2011. júl. 1. 23:39
 2/14 anonim válasza:
Mond el neki.
2011. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
olvass utána legalább wikipédián, hogy mi az a csikló és többet nem fogod ujjazni magad :) (már ha egy kis eszed van, ami a történtek után kétséges)
2011. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Baj ha valaki kíváncsi?
2011. júl. 1. 23:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, csak óvatosabban csinálja. Majd ha szexelsz, azért arra ne legyél kíváncsi, vajon sikerül-e egy alkalom alatt teherbe esned.

Mondd el a nőgyógyásznak, hidd el sokkal cikibbet is tapasztalt már. Például én kísértem már be úgy barátnőm, hogy otthon poénból egy parfümösüveget dugott fel és benn maradt a kupakja, a nőgyógyász szedte ki neki csipesszel. És szerintem még ennél is sokkal durvábbak vannak. Egy ujjazás nem ciki, ne aggódj :)

2011. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülye a nőgyógyász... Nagyon jól tudja, hogy miért történt az, ami megtörtént. Az, hogy épp most nem arra gondol elsősorban, hogy megujjaztad magad az egy dolog. Bár szerintem benne van a lehetséges feltételezései között, viszont ez lényegtelen számára. A miért... Az a lényeg, hogy mi van és, hogy azzal majd kezd valamit. Az, hogy miért lett olyan senkit sem érdekel... Szóval ezen ne stresszeld magad.


Amúgy pedig ha gyulladás akkor kapsz rá egy két gyógyszert és elmúlik. Amúgy pedig lehet, hogy semmi köze az ujjazásnak ehhez. Most az, hogy koszos kézzel csináltad nem ad feltétlen következtetési okot arra, hogy amiatt történt. Mások is csináljál így hosszú, hosszú ideig és semmi bajuk nem lesz tőle. Aztán a fiúk sem mosakodnak előtte. (Amúgy mostál előtte kezet?:D) Mert így konstatáltam, hogy nem, de aztán ha mégis akkor kopp.

2011. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Sokkal jobban jársz, ha elmondod neki. Előtte nem kell szégyenkezned, hiszen egy orvos, a munkáját végzi, nem az embereket ítéli el a cselekedetük miatt ;) Szóval hajrá!

Véleményem szerint meg emiatt nem is kell elítélni a másikat.

2011. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"de biztos hogy petefészek gyulladás"

Et mi alapján állapítod meg? :) Hát azért a doki diagnózisa csak hihetőbb, mint a sajátod..

2011. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az orvossal mindig őszintének kell lenned!!! Ha nem lenne az a furcsa folyás, akkor nem kéne nőgyógyászhoz menned! Hidd el, látott ő már ennél sokkal rosszabbat is. Az a dolga, hogy meggyógyítson!!!
2011. júl. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elmondanod,ilyen tunete olyan lanyoknak is lehet akik nem elnek nemi eletet,nem fugg ossze az ujjazassal,amugyis tok mindegy hogy mitol van.Vesz kenetet,megallapitja mi bajod ad gyogyszert es kesz.
2011. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!