Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jött meg, holnap iskola....

Most jött meg, holnap iskola. Nem igazán szeretném elmondani a többieknek hogy megjött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek persze elmondtam már, de van még sok lány, akik nagyon kíváncsiak. Velük is jóban vagyok, de mégsem szeretném senki orrára kötni. Lesz tesink és én ki fogok állni, mert erős a vérzésem. Biztosan megkérdezik, hogy miért nem tesizek. Mi mondjak? És az öltözőben mit csináljak, hogy ne vegyék észre, hogy betét van rajtam?


Csak normális válaszokat, légyszi! Előre is köszönöm :)



12/L


2011. jan. 2. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha anyukád ír kikérőt, akkor azt mondod a többieknek, hogy meg vagy fázva,és ezzel el van intézve, mert senki előtt sem kell levetkőznöd. Ha nem ír kikérőt akkor vedd át az öltöző vécéjében a nadrágot, és kész.
2011. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondanék, hogy nem vagyok jól. Ezzel nem hazudsz, de nem is mondasz el olyasmit, ami nem rájuk tartozik. Ha amúgy sem tesiznél, akkor lehet, hogy át sem kell öltöznöd, nem?
2011. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 12 évesen jött meg, és akkortájt eléggé erős is volt, mégis mindig tesiztem. Előtte közvetlenül mindig cseréltem betétet, és a biztonság kedvéért hosszú sötét gatyában tornáztam. És ha előbb a pólódat veszed fel, az eltakarja a bugyidat is, gyorsan átveszed a gatyát és senki se fogja észrevenni :)
2011. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
77%
Figyelj, előbb utóbb úgyis mindenkinek megjön az osztálytársaid közül. Ha akarod elmondod,ha nem nem. A döntésed.Szerintem a legjobb döntés,ha kérdezik elmondod és ennyi. De valószínű,hogy nem mindenki a te betétedet fogja nézni, sőt! Amúgy meg ha tartasz tőle, akkor kérj felmentést tesi óráról. Rem. segítettem! :)
2011. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
egyszerűen ne is állj be tornázni.anyukád kérjen felmentést írásban a tanártól,pl:hogy görcsölsz,és a többieknek is mondhatod ugyanezt hogy nem érzed jól magad,pl:hányingered van,fáj a hasad.ez be szokott jönni.
2011. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező senkinek sem elmondani. Elmondod hogy rosszul érzed magad aztán ennyi. Nem kell belőle ekkora ügyet csinálni.
2011. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm, legfőképpen a kettő 17:39-esnek. Tudom, hogy ha nem tesizek,akkor nem kéne átöltözni, de nálunk a tesitanár annyira szigorú, hogy átöltözteti a gyerekeket, mert attól még, hogy nem tornázunk tornasorba kell állni, stb...


De azért köszi!! :)

2011. jan. 2. 17:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesizz nyugodtan, a mozgás jó a görcsök ellen
2011. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát hosszabb felsőbe menj el majd suliba,és amikor átöltözöl,előszőr vedd le a nacid,és hát a felsőd addig is takarja a bugyidat,így nem fogják látni hogy betéted van és csak utána vedd át a tesi polód.Azt mondod nekik rosszul vagy,felfáztál,vagy fáj a hasad.Nem kell elmondani nekik,a tesitanárnak meg óra előtt szólj,hogy megbetegedtél,és náhány feladatból szeretnél kimaradni.
2011. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem lehet ezt elmondani? Teljesen természetes, hogy menstruálnak a lányok. Nem kell világgá kürtölni, de nem is kell szégyellni! Sajnos sok lány az alapján ítél meg egy másik lányt, hogy menstruál-e. Ez egy nagy hülyeség.
2011. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!