Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vitamin okozhat pecseteloverzest?

Vitamin okozhat pecseteloverzest?

Figyelt kérdés
Valtozokorban vagyok es parszor elkezdtem c-vitamint szedni(1000mg)de par nap utan pecsetelo verzesem volt. Amikor abbahagytam a vitamin kurat elmult a problema. Egy hete szedem a centrum tablettat es most megint verezgetek. Nem sok,epp csak a wc papiron latom. Tapasztalt valaki ilyesmit vagy mas gond lehet? Angliaban elek es most kell majd mennem rakszuresre. A gondom csak annyi.hogy itt nincs ultrahang vizsgalat csak akkor ha a kenet eredmenye nem jo. Sajnos nem tudom mi szamit elfogadhatonak a valtozokorban ezert ha valaki tudna irni a rapasztalatairol azt nagyon megkoszonnem.
2020. febr. 13. 06:06
 1/4 anonim ***** válasza:
En nem hiszem, hogy egy c vitamin kepes lenne befolyasolni ilyesmit a szervezetedben. Azt nem irod, hogy azonnal abbahagytad e a szedeset. Szerintem probald ki, hogy nem hagyod abba es hogy akkor is elmulik e. Valtozokorban szerintem normalis, hogy kicsit megkergul a szervezeted es itt ott vannak verzesek, esetleg mar at hiszed, vegleg elmult, de honapok mulva megjon es a tobbi. Lehet, hogy csak veletlen egybeeses a c vitamin, esetleg valami massal van osszefuggesben, amit nem vettel eszre.
2020. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azonnal abbahagytam a vitamin szedest mindig es 2 nap utan mar nem volt panaszom. Csak arra gondoltam,hogy a vitaminok esetleg hatassal lehetnek-e a hormonokra vagy valami ilyesmi.
2020. febr. 13. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
C vitamintól biztos nem! Ez baromság! Sőt semmilyen vitamintól sem lehet! Esetleg valami gyógyszer mellékhatás, esetleg fogamzásgátló.
2020. febr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzasgatlot es semmi mas gyogyszert. Fel eve volt az utolso menstruaciom.
2020. febr. 15. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!